ZİBİDİLERİ SEÇMEYELİM

Reklam
Reklamı Gizle

A52TV  ekranlarında yayınlanan NET BAKIŞ  programında konuşan İyi parti Belediye Meclis Üyesi Murat Çıraklı ve  Karadeniz radyo televizyon ve gazeteciler derneği Başkanı Cihan  Çakır görevden alınan belediye Başkanı Ahmet çamyar hakkında çarpıcı eleştirilerde bulundular

ŞİMDİ NE OLDU ÇAMYAR?

İyi parti Belediye Meclis Üyesi Murat Çıraklı  konuşmasında,”Ünlü eski Belediye Başkanı Ahmet Çamyar bir programa katılmış geçmişi kötülüyor. Çamyar efendi dün birlikte aynı tasta kaşık salmıyordunuz? Şimdi ne oldu?

Şimdi  beni tehdit ettiler, ayağımı kaydırdılar diyor. Geçmişte kendi Belediye Başkanı diğeri İlçe Başkanıydı. AK Parti öyle bir duruma gelmiş ki gelen gidenin arkasından neler neler söylüyor. Sayın vatandaşlarım AK Parti’nin güvendikleri ve bir yerlere getirdikleri böyle insanlar.”dedi

ZİBİDİLERİ SEÇMEYELİM

KARDEGDER Başkanı Cihan Çakır ise konuşmasında,”Çamyar çıkmış shov yapıyor yersen. Bu kadar olayın ardından çıkmış basına kendini anlatıyor. Hemde beraber kol kola aynı hurmaları  paylaştığı kişiyle program yapmış. Canak soruları sor , kamu vicdanında devrik başkan  aklansın öyle mi? Bu tiyatro falan değil resmen milleti saf yerine koymaktır.

Yapılanda bana göre tam bir zibidiliktir. Vaktinde birlikte yürüdüler .Ben diyorum ki bu zibidilere yol  vermeyelim ve bu konuyu konuşmayalım.Zaten halkta fazla rağbet göstermedi Çamyar’a .
Ağır konuşmak istemiyorum. Partiler ve vatandaşlar  artık kendilerine çeki düzen verecekler. Artık topluma yakışmayacak kişileri önce partiler, sonra  halk başa getirmeyecek. Kısacası Zibidileri başa getirmeyeceğiz bu kadar basit”dedi.