Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“ZAMAN, SAFLARI SIKLAŞTIRMA ZAMANIDIR”

“ZAMAN, SAFLARI SIKLAŞTIRMA ZAMANIDIR”
04 Mart 2020 - 9:55

       İlim Yayma Cemiyeti, Ensar Vakfı, Ünye Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Derneği(ÜNÇEK) ve Ünye İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği(ÜNİMDER) İdlibde yapılan hain saldırı ve Bahar Kalkanı Harekatına destek ile ilgili bir basın açıklaması yaptılar.

Basın açıklaması yapmak üzere gerçekleştirilen toplantıya İlim Yayma Cemiyeti Ünye Şube Başkanı Tamer UYSAL,  Ensar Vakfı Ünye Ünye Şube Başkanı Ahmet BİLGÜ, ÜNÇEK Başkanı Hüseyin DİKİCİ, ÜNİMDER Başkanı Mustafa ATEŞ katıldı.

Basın açıklamasında:

         “Zalim Esed rejimi, mazlum coğrafyaların umudu Türkiye Cumhuriyeti’nin göz bebeği askerlerimizi hedef almaktadır. Allah şehitlerimizin şahadetini kabul etsin, gazilerimize şifa versin, görevde olan Mehmetçiklerimizin ayağına taş değdirmesin.

         Devletimizin iradesi göstermiştir ki, Geçmişte Bosna Hersek’te ve Ruanda’da yaşananların bugün İdlib’de mazlum kadın ve çocukların yaşamasına sessiz ve seyirci kalınmayacaktır. Güney sınırlarımızda oluşturulmak istenen terör yuvalarına bu aziz millet ordusuyla devletiyle asla izin vermeyecektir. Bayrağımıza uzatılan eller kırılana ve kahraman askerimizin kanı yerde kalmayıncaya, tüm mazlumların ahı alınıncaya dek, bu zalimlerle mücadele etmeye devam edilecektir. ,

         Zaman; safları sıklaştırma zamanıdır. Zaman, topyekûn aziz milletimizin, kahraman ordumuzun ve devletimizin arkasında dimdik durma zamanıdır. Allah yar ve yardımcımız olsun. Şüphesiz Hak’tan yana olanlar her daim kazanmışlardır.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-