Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ZABITADAN SEYYARLARA SKANDAL OPERASYON

ZABITADAN SEYYARLARA SKANDAL OPERASYON
20 Ağustos 2021 - 15:24

Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin özel mülke girerek gece yarısı yaptığı operasyon ile seyyar pazar araçlarına el konulmasının skandal görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde adeta zabıta ekipleri hırsız gibi gece yarısı hareket ederek özel mülke girdikleri görülüyor.

GÜNDÜZLER CUVALA MI GİRDİ ?


Geçtiğimiz hafta perşembe akşamı Ordu Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin yaptığı gece yarısı pazarcı operasyonu gündem olmuştu. Ekiplerin gece yarısı seyyar pazar arabalarını hedef alarak başlattığı operasyonda pazar araçlarına zarar verirken, bu operasyon için özel mülke girmeleri de dikkat çekti.

Bir pazarcının evinin yanındaki özel mülke giren zabıta ekipleri apar topar seyyar pazar aracını kamyonete yüklerken güvenlik kamerası kayıtlarına takıldılar.

SEYYAR ARAÇLAR ZARAR GÖRDÜ,PARALAR KAYIP İDDİASI


Araçlarda operasyon sırasında hasar da meydana gelirken, iddialara göre bazı pazarcıların pazar arabalarında bulunan bir miktar paranın da olduğu öğrenildi.

Alınan ani bir kararla seyyar pazar arabalarının gece yarısı toplanması vatandaş ve seyyar pazarcılar tarafından tepki toplarken bazı pazarcıların da pazartesi günü açlık grevine girdiği de biliniyor.

UZLAŞMAMI YOKSA ADLİYE Mİ?


Şimdi gözler gece yarısı operasyonun devamında pazarcılarla Büyükşehir Belediyesi arasında problemin çözülmesine çevrilirken, pazarcılar zararlarının büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmasını da bekliyorlar, aksi halde bazı pazarcıların mahkemeye gideceği öğrenildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-