YUNUS EMRE OFFROAD KULÜBÜ KLASMAN İKİNCİSİ OLDU

Reklam
Reklamı Gizle

Fatsa’da düzenlenen Karadeniz Offroad Kupasının 2. Ayağı’nda Ünye Yunus Emre Offroad Kulübü klasman ikincisi oldu.

3 Ekim 2021 Pazar günü Fatsa ilçesinde Karadeniz Offroad Kupası yarışması düzenlendi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen heyecan tutkunları hem eğlendi hem de yarıştı. Yarışseverlere keyifli dakikalar yaşatan yarışmacılar arasında Ünye Yunus Emre Offroad Kulübü sporcuları da yer aldı. S3 Klasmanındaki aracın Pilot koltuğunda Muhammet Gül yer alırken Co Pilotluğu ise Harun Gül yaptı.

Zorlu parkurları bir bir geçen yarışmacılar zaman zaman heyecanlı anlar yaşattı. Yarış sonucunda Gül kardeşler kendi klasmanlarında ikinci olarak parkuru tamamladı.

Yarışların keyifli geçtiğini belirten Yunus Emre Offroad Spor Kulübü Başkanı Alper Argan, “Karadeniz offraod kupası 2021 yılında 5 ayaktan oluşmaktadır. İlk iki ayağı tamamlanan organizasyonda geride kalan 3 ayaktan biri 24 Ekim’de Trabzon’da diğeri 14 Kasım’da Ünye’de yapılacaktır. Son ayak ise 28 Kasım’da Ardeşen’de gerçekleştirilecektir. Bu yarışlarla 2021 Karadeniz Offroad kupası son bulacaktır. Bizler ÜNOFF ailesi olarak Ünye’de 14 Kasım’da yapacağımız yarışa şimdiden hazırlık yapmaya başladık. Yarışseverlere güzel ve keyifli bir gün yaşatacağız” dedi.