Yediyıldız Ünye’de

Reklam
Reklamı Gizle

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız İlçemizde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programda kariyer günleri etkinliği gerçekleştirildi. Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaret edilerek, 18.İstanbul Uluslararası Mutfak Günlerinde yapılan yarışmalarda 2 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazanan öğrencilerimizi tebrik edilerek madalyaları ile belgeleri takdim edildi.

Geçmiş dönem İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulunan İl Yönetim Kurulu üyesi Fatma Çalık, ziyaret edilmesi sonrası geçmiş dönem İlçe yönetim kurulu üyesi Cemal Akar ziyaret edildi.

Ziyaret programı daha sonra esnaf ve vatandaşlara düzenlendi. Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız İlçe Kadın kolları yönetim kurulu toplantısına katılarak ilçe ve bölge üzerine istişarelerde bulunarak yapılacak çalışmalar ve faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Gerçekleştirilen programlara ayrıca Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, Ordu İl Gençlik kolları Başkanı Muhammed Gültaş, İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, İlçe Gençlik kolları Başkanı Abdulkadir Demir ve ilçe Ana kademe Kadın ve Gençlik kolları teşkilatımız birlikte katıldı.