Yazgı’dan “Fevzi Çakmak 4” Projesi

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye’de yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Yazgı İnşaat, son projesiyle ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Fevzi Çakmak Mahallesinin çehresini değiştirecek olan 6 Katlı Çift Daireli “Fevzi Çakmak 4” Projesi’nin ilk temelleri atıldı. Yaklaşık 6 ayda tamamlanması planlanan projenin birçok aileyi ev sahibi yaparken, yeni projelerin ise hayata geçmesi planlanıyor.

“Krize İnat Son Sürat”

Ekonominin sıkıntılı olduğu günlerde ev sahibi olmak isteyen birçok ailenin tercihi haline geldiklerini ve projelere aralıksız devam ettiklerini söyleyen Yazgı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yazgı,” Şimdiye kadar Ünye’nin bir çok bölgesinde sayısız ailelerimize sıcak bir yuva sağlamanın mutluluğu içindeyiz. Bu gün ise “Fevzi Çakmak 4” projemizi hayata geçiriyoruz. 6 katlı ve çift daireli olan projemizi 6 ay içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Krize inat son sürat çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Her bütçeye uygun daire fiyatlarımızla müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz” dedi.