Voleybol Takımı Çorum Seferinde!

Reklam
Reklamı Gizle

TVF Kadınlar 2.Lig 14. Grup’ta geçtiğimiz haftayı maç yapmadan geçiren Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız 9.Hafta’nın zorlu deplasmanında Çorum Voleybol takımına konuk oluyor.

Fındıklı Gençlik Spor takımı ile girdiği amansız zirve yarışının bir adım gerisinde kalan ancak yarıştan kopmadan ikinci sıradan takibini sürdüren kadın voleybol takımımız Pazar günü Çorum Atatürk Spor Salonu’nda Çorum Voleybol takımı karşısına çıkacak. Maç hazırlıklarını sürdüren takımımız bu maçtan set vermeden galibiyetle dönmenin planlarını yapıyor.

Baş antrenör Güngör Yüce nezaretinde maçın hazırlıklarında oldukça hırslı çalışan kadın voleybol takımımızda eksik ya da sakat oyuncu bulunmuyor. Çorum deplasmanında Pazar günü saat 13.00’te oynanacak maçta tüm hesaplarını set vermeden galibiyet üzerine yapan takımımız play of yarışında zirveyi ele geçirmek için mücadelesini sürdürecek. Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız TVF Kadınlar 2.Lig 14. Grup’ta bir maç eksikle 15 puanla ikinci sırada bulunuyor. Çorum Voleybol maçı sonrası ligin devre arasına girecek olan takımımız verilen arada Ankara’da özel bir turnuvayla ligin ikinci devresine hazırlanacak.