VEKİL GÜNDOĞDUNUN HEDEFİNDE AK PARTİLİ SAĞLIK BAKANINA VAR

Reklam
Reklamı Gizle

AKParti vekili Metin Gündoğdu, Ordu’da gündem yaratmaya devam ediyor.  Ordu’nun hizmet beklediği vekil sataşmalarına devam ediyor.Ak parti kimlikli siyasi ve yöneticileri hedef almaktan çekinmeyen  Gündoğdu, başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler olmak üzere bir çok Belediye Başkanına sataşmış ve kimisiyle de küslük yaşamıştı.

 GÜNDOĞDU SAĞLIK BAKANI HESAP SORDU

Geçtiğimiz günlerde Sağlık bakanı Fahrettin Koca’ya hesap sorarcasına sataşmış ve Ordu Devlet Hastanesi başhekimi aleyhine Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sağlık bakanı Fahrettin Koca’nın Ordu siyasetini getirdiği son durum” diye   paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımı nedeniyle aynı gece yarısı bakanlığa çağrıldıktan sonra kendi yaptığı paylaşımı kendi elleriyle silerek kaldırmıştı.

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA GÜNDOĞDU’NUN GÜNDEMİNDEN DÜŞMÜYOR

Şimdi yine bugün Metin Gündoğdu  kendi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda gündem oluşturmaya devam ederek, aşağıdaki paylaşımı yaptı.

Gündoğdu,Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketleyerek şu paylaşımı yaptı;
Aşılamada birinci sırada olduğu duyurulan Ordu ilimizin; Covid 19 vaka sayılarında ilk sırada yer almasını Bakanlık izah etmeli. Problem nerede!  diye tekrardan hesap sordu.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin  ,Gündoğdu’nun bu açıklamasına Sağlık Bakanının ne cevap vereceği merak ediliyor.