Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

VATANDAŞ İSYAN BAYRAĞINI ÇEKTİ

VATANDAŞ İSYAN BAYRAĞINI ÇEKTİ
13 Mayıs 2021 - 1:42

Ünye Belediyesi’ne vatandaş isyanı devam ediyor.

Aşağıdaki fotoğraflarda da görüleceği gibi vatandaşların yorumlarda belediyenin hizmet ayrımından şikayetçi olduklarını ifade ederek bundan sonra Ak Parti’ye oy vermeyeceklerini belirten yorumları yazmaktan geri kalmadıkları görülüyor.

Vatandaşlar şikayetlerinde Ünye Belediyesinin adama göre iş yaptığını bu konuda da başkanla yakınlığı olmayan birçok mahallenin hizmet alamadığını belirterek aşağıdaki yorumları sosyal medyada paylaştılar.

BAŞKAN TAVLI AKRABALIK GÜDÜYOR

Özelliklede hısım akrabalarını iş sahibi ve emlak zengini yaptığını belirten vatandaşlar,”Başkan Tavlı’ya güveniyorduk ama henüz 2 sene oldu hüsrana uğradık. İş sahibi akrabalarını Belediyeye doldurduğunu biliyoruz. Aynı zaman yakınında kim varsa işini yapıyor. Mahallesinde ki tüm imar alanlarını 2 kattan 8 kata çıkardı. Ama bize gelince iş yok, maaş ödeyemiyoruz nasihatleri çekiyor.

OY VERMEYECEĞİZ

Ak partiye oy verenler olarak hakkımızı helal etmiyoruz. Cumhurbaşkanımız ,’‘Seçimler sandıkta değil gönüllerde kazanılır veya kaybedilir.Tevazu, samimiyet, gayret ilkesi ile yürüyen başkanlar istiyoruz.Biz eserlerimizle konuşuyoruz’‘.demişti.Şimdi Cumhurbaşkanımıza sesleniyoruz eseriniz ortadadır ve tam bir hayal kırıklığıdır ve daha oy vermeyeceğiz” açıklamasında bulundular.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-