Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

VATANDAŞ AÇIK AÇIK TAVLI’DAN MEMNUN DEĞİLİZ DEDİ

VATANDAŞ AÇIK AÇIK TAVLI’DAN MEMNUN DEĞİLİZ DEDİ
23 Ağustos 2021 - 0:47

Ünye Belediyesinin hizmetlerinden memnun musunuz diye vatandaşa sorduk. Vatandaşta aşağıdaki düşüncelerini paylaştı. Tek bir harfine bile dokunmadan vatandaşın Ünye Belediyesinden memnun olup olmadığını sizlerle paylaşıyoruz.Ortak görüş kimse Belediye ve Başkan Tavlı’dan memnun değil ve aralarında Başkanı istifaya davet edenlerde var.

İŞTE VATANDAŞIN GÖRÜŞLERİ

Necati KalenderHayır.dere yataklarını imara açmış.Memur Kentin oradan gelen suyun önüne binalar dikiliyor.

Burhan ArslanYılmaz Şengül elindeki sana ait olan yerleri satıp ödendi o borçlar,kazanılıp ödenmedi arkadaş,bende akpliyim ama yanlışına yanlış diyorum.Meclis topkantılarını iyi takip et,hep hazır belediyeyeait binalar arsalar satılışıyor veye takas yapılıyor.

Yaşar HamaratHayiiiiir.yollara.bir.baki .behind.memnunsunuz.heke.camurlu.mahallesi.uvey.evlst

Dursun Sani SağlamHayir

Ünye Sevdalısıİrfan bey Ünye belediyesinin hizmetinden ne de ordu Büyükşehir belediyesinin hizmetinden memnun değilim Ünye desen kendinden bi-haber Ordu BBL desen Altınordu’dan ve boş vaatlerden ibaretÜnye iskelesini tadilat diyip 2 ay kapatan Büyükşehir 2 ay sonunda sadece korkuluk ışıklandırma haricinde bişey yapmadı bunlar 2 aylık değil taş çatlasın 1 haftalık iş,Sahil yolu tabelada 2021in 7. Ayında bitecek diyor hala daha devam ediyor. Şimdi burada memnunuz diyen tayfa neden memnun çok merak ediyorum, lütfen yol vs demesinlerÜnye’de sel oluyor Büyükşehir selden az etkilendik diyor köylerde neredeyse 1 hafta su yok yeni yeni geliyor, daha çok şey yazılacak var ama duyan yok itibar eden yok vesselam

Uğur KırcaBen kesinlikle memnun değilim. Başkanın vizyon konusunda çok eksik olduğu kanaatindeyim. Açılmayı bekleyen ırmak caddelerine pazarcı esnafını koydu süreci tıkadı mahalle pazarlarını kapattı dar gelirli vatandaşları mağdur etti. Işıklandırma konusunda hizmet yok. Yollar köstebek yuvası olmuş. Yağmur duasına çıkıyoruz kuraklık var diye adamlar yağmasın diye resmen dua ediyorlar malum her taraf çamur deryası. Halka sorup hizmet yapmak yok. Kendi karar alıyor Ali cengiz oyunları ile meclisten geçiriyor. Halk böyle istedi deyip kendi medya aracılığı ile algı operasyonu yapıyor. Ünye 2 dönemden beri resmen taş devrine döndü. İş alanları lazım sosyal aktivite için vatandaşa hizmet lazım ama paralar betona gömülüyor. Çakılı bir çivisi yok olanlar bir bir elden gidiyor. Belediyecilik hizmet işidir. Siyaset ile belediyeciliği ayırmak lazım. Maalesef Sayın Tavlı dönemi ünye için kara bir leke diyebiliriz. Derelerden lağım akıyor denizimiz kolibasili kaynıyor. Ordu Belediyesi nezdinde itibarımız yok resmen üvey evlat muamelesi görüyoruz. Ünye bunu hak ediyor mu?

Yaşar Kartal Ak parti döneminde her gelenbaskan hizmet noktasında çıtayı yükseltmiş gelen gideni aratmamistir onun için memnun olmanız gerekirTabi chp gibi biz muhalefetiz baştaki doğru yapsa biz yanlış deriz çerçevesinden bakmadıkça

Mehmet SarıoğluBindefa hayir hayir

Ahmet ÖztürkHayır kardeşim memnun değilim,Ünye yıllardan beri Ordunun gözünde üvey evlat pozisyonunda bunun sonucunda da Ünye belediyesi vasat durumda kardeşim,yaz mevsimi bitti bitecek kaldırımda geziyorsun çöp atacak çöp kutusu yok bu ne aymazlık yazık değilmi bu güzel Ünye’ye kardeşim.

Yılmaz TepeHiç memnun değilim. Tam bir kasaba görüntüsü var. Birde adamına göre muamele yapılıyor. Yani maddi durumu iyi olan esnaf kaldırımı komple işgal ediyor. Ara sokak veya mahalleler tam bir fiyasko. Hizmetin en alasını altınordu alıyor. Yıllardır sahili bir türlü aydınlatamadılar. Bir projeye başlanıyor, sonra devamı gelmiyor. Tam bir keşmekeşlik.

Maykıl Ileviben hiç memnun deyilem gardaşlar güzel kale köyü perişa n vallah yol yok toz toprak içindeyiz ne belediyesi ya boş iş bunlar gardaşlar boş ah ben ben olcamki başkan ama akpden deyil yicilerden bi çuval alırım o dolana kadar ondan sonra tamam

Hasan ÖzdemirDevletin malını çalan,savaşta ölse bile şehit sayılmaz.Lakin bizde anlayış olarak belediye dedimi,hemen akla bld bşk geliyo.sayın Tavlı ünye yukarıdaki sözü taşıyan 1-2başkandan biridir bence.lakin hizmet olayının tümü belediyeden ziyade OBB İle ortak yapıldığından,sıkıntılar yaşanmaktadır.bu sıkıntı tüm siyasi iktidarlar zamanında olmuştur.asıl bunu çözmemiz lazım.yeni yönetim iyi niyetiyle çalıştığına eminim.kaldı ki hizme anlamında hiç bir siyasi görüş önemli değil.ünye söz konusu olduğunda tek vucüt olmak ana prensip olmalıdır.

İbrahim BerkNesinden memnun olsun bu vatandaş yapılan işler doğru mu yapılıyor kaldırıma asfalt döşeyen döken bir zihniyetin daha neyinden memnun olsun bu millet

Zeki DolmaHAYIR,memnun değilim….

Mehmet IkinciKesinlikle hayır irfan byÜnye bldy başkanı o yeri işgal ediyo

Mehmet IkinciO zat biraz bldy hizmeti nasıl olur o yönde eğitim alması lazım

Cemal SiderHayır

Yunus Guney Hayir orta yilazlar mah türbe caddesi köstebek gibi

Murat Alemdar Vallah hi ben hiç mem nundeyilim yollar tam bir bahçe yolu yürüyüş yolları rezalet atıksu felaket hizmet sıfır iş imkanı zaten yok edilmeye çalışılıyor millet ac kalsın kendileri yiye dursun havası var ki zihniyet o taburlarını ise almalar daha neler neler ama allah.var bugün hesap sorar

Olcay Karahanlı ünyebelediyesi ne yaptığını bilmiyor adamı olanın isi görülüyor

Cevat Akçay Bir kişinin anne baba olmasında bile eğitim görmesi şart olduğunu düşünenlerden biriyim değilki bir fındık tüccarın Birtane köylü müşterisini bir dahaki sezona kadar nasıl idare edildiğini biz biliyoruz sizde bu adamı başkan yapıyorsunuz yorum yok

Ismail Ocak
Taaa İstanbul’dan memnun değilim.Yahu, Ünye’min en güzel iki özelliği nedir ?
1-Karadenizin en uzun kumsalına sahip tek deniz kasabası.
2-Km.lerce süren sahil kenarındaki kaldırımı…
O güzelim kaldırım asfaltlanır mı ? KANSEROJEN…Ağaç desenli o güzelim kaldırım sökülür mü ?
Uzunkum’dan – Çimentoya kadar kaldırımın uzatılmasını beklerken bu yapılacak şey mi ? Büyük şehir karar verdi diye ÜNYE HALKININ HİÇ Mİ TERCİHİ YOK ? Ünye bel.bşk.atanmış müdür mü ? Halkın seçtiği başkan değil mi ? Pesss….
Yahu sen asfaltın üzerine kuş kondursan ne yazar, bence Gönül Yazar,Kadir de İnanır…

Ahmet Şahin Hayır değilim

Adnan Hekimoğlu tavlı,2 yılda havlu attı,herşeyi yuzüne gözüne bulaştırdı.Ak parti 2 yılda ünyde düşüşe geçti.bence görevden alınmalı yada onuruyla istifa etmeli.

İlkay KadıoğluÜnye nin her sokagı köstebek gibi olmuş patates tarlasından beter her yer logar cukuru dolmuş ve 1 çivi bile cakılmamıs hiç bir yerine artı koyulmamış tam tersi gerilemiş bi memleket olarak bu başkanları nasıl begeniyolar anlamıyorum hizmet olmayan ilçede begenilen başkan olarak tarihe geçirmeyin bu insanları parti fanatikliğinin bi anlamı yok ne çamyar ne tavlı bu memleketi en az 10 yıl geriye attı .


Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-