Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Vargeroğlu Ziyaretlerine Ünye ‘de Devam Etti

Vargeroğlu Ziyaretlerine Ünye ‘de Devam Etti
15 Eylül 2021 - 23:54

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul/kurum ziyaretlerini sürdürürken, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlamasının ardından, yeni eğitim öğretim yılına yönelik okullarımızda yürütülen faaliyetleri ve planlanan güçlendirme çalışmalarını yerinde görmeye devam ediyor.

İlimizde yüz yüze eğitime ilişkin çizilen yol haritasına yönelik yeni eğitim öğretim yılının sağlıkla ve güvenle başlamasının ardından okul/kurumlarımızı ziyaret ederek incelemelerde bulunan Müdürümüz, Ünye’de yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ve planlanan güçlendirme çalışmalarının son durumları hakkında idarecilerden bilgi aldı. Yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulundu.

Okul ziyaretlerinde, maske, mesafe ve temizlik konularında dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili uyarılarda bulunan Müdürümüz, salgının önlenmesi kapsamında Bakanlığımızın yazılı olarak paylaştığı okullarda alınması gereken önlemler, dikkat edilmesi gereken hususlar, yapılması gerekenlerle ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesinin önemini vurguladı.

İlçe ziyaretinde, Hayırsever Banu Akdeniz tarafından Ünye ilçemizde yaptırılan ve Şehidimiz Eren Bülbül’ün ismini yaşatacak Özel Eğitim Anaokulu inşaatında beraberinde İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz ve idareciler ile incelemelerde bulundu. Firma yetkililerinden bilgi alarak, yapılması gerekenlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ünye’de okul/kurumlarımızı ziyaretin ardından, göreve başlayan Ünye Kaymakamı Ayhan IŞIK’ı ziyaret eden Müdürümüz, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.


Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-