“VAN GOGH” SİNEMASEVERLE BULUŞUYOR

Reklam
Reklamı Gizle

ÜNLÜ RESSAM VİNCENT VAN GOGH’UN HİKÂYESİNİ ANLATAN FİLMİN GÖSTERİMİ 9 ARALIK PERŞEMBE SAAT 19.00’DA OBBKT’DA

 

Ordu Büyükşehir Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri aralık ayı programı kapsamında ünlü ressam Vincent Van Gogh’un son zamanlarını konu edinen dram ve biyografik filmi “Van Gogh” Ordulularla buluşuyor.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan aralık ayı etkinlikleri devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Yönetmenliğini Julian Schnabel üstlendiği senaristliğini ise filmin yönetmeni Julian Schnabel ile Jean-Claude Carrière, birlikte yaptığı Fransa dram ve biyografik filmi ‘Van Gogh’u izleyici ile buluşturacak.

 

VAN GOGH’UN BİLİNMEYENLERİ BU FİLMDE

 

“Van Gogh” Vincent Van Gogh’un Arles’teki son zamanlarını konu ediniyor. Ünlü ressamın hayatının ele alındığı filmde, Van Gogh’u William Dafoe canlandırıyor. Van Gogh’un hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı yapımın oyuncu kadrosunda ise Oscar Isaac, Rupert Friend ve Mads Mikkelsen gibi isimler yer alıyor.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri aralık ayı programı kapsamında düzenlenecek olan “Van Gogh” filminin gösterimi 9 Aralık Perşembe saat 19.00’da Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda gerçekleştirilecek.