Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

VALİ SONEL’DEN 2021-2022 ÖĞRETİM YILI MESAJI

VALİ SONEL’DEN 2021-2022 ÖĞRETİM YILI MESAJI
06 Eylül 2021 - 10:21

Ordu Valisi Sayın Tuncay Sonel’in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı yayımladı.

Ordu Valisi Sayın Tuncay Sonel yayınladığı mesajda şu sözleri ifade etti;

“Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz;

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacağı yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.

Bizler, öğrencilerimizin yalnızca bilgi sahibi olmak için değil; bilim, teknoloji, insani değerler ve sanat gibi alanlarda da kendilerini geliştirmelerini istiyoruz. Onların sorumluluk alabilen, analiz yapabilen, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen sosyal bireyler olarak yetişmesini arzuluyoruz.

6 Eylül’de okullar açıldığında sevgili öğrencilerimizden maske, sosyal mesafe, hijyen konularına özen göstermelerini bekliyoruz. Koronavirüsü yenmemiz, okullarınızdan, arkadaşlarınızdan uzak kalmamanız için bu tedbirlere uymamız gerekiyor. Unutmayın, alınan tüm tedbirler sizlerin sağlığı içindir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak üzere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamızın İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2021-2022 eğitim- öğretim yılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-