ÜTSO BAŞKANI AKAR”SADECE YERELE DEĞİL ,ULUSALA MAL OLMUŞ BİR KURUMSUNUZ”

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle KARTEGDER Başkanı Cihan Çakır’a ziyarette bulundu.

ÜTSO Başkanı İrfan Akar ziyarette “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle bugün sizleri ziyaret etmek istedik. Gününüz kutlu olsun.Mesleğiniz ile sadece yereli değil ulusal gündemi yakalayan bir kuruluş olarak sizleri tebrik ediyorum ” dedi.

Ziyaretten oldukça memnun olduğunu söyleyen Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Derneği Başkanı Cihan Çakır,” Ziyaretten dolayı  Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar ‘a teşekkür ediyoruz. 8 yıl önce başladığımız habercilik serüvenine her geçen gün üzerine bir şeyler ekleyerek başarılı bir şekilde bu günlere geldiğimizi sizlerin ve dostlarımızın takdirleriyle anlıyoruz. Bu takdirler bize şevk olarak geri dönüyor. Özgür, objektif, ilkeli ve dürüst habercilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam etmek ve memlekete güzel izler bırakmak istiyoruz. Yerel basının üzerine düşen vazifeleri yerine getirme adına çalışan emekçi arkadaşların gününü kutladığınız için teşekkür ederim” diye konuştu.