Ünye’ye NEFES Oldu

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye’de yeni açılan Hamidiye Sağlık Ocağı’nın hemen karşısında bulunan NEFES Eczanesi vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Hamidiye Sağlık Ocağı’nın açılışının ardından hemen karşısında hizmet veren NEFES Eczanesi, Eczacı Emine Aytekin tarafından hizmete açıldı.
Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitiren ve Aybastı ilçesinde bir eczanede dört yıl mesul müdür görevini sürdürmesinin ardından adını verdiği NEFES Eczanesini açarak işinin başına geçen Emine Aytekin, güler yüzlü ekibiyle vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
“ ‘NEFES’ Olmak İstedik”
NEFES olmak ve NEFES almak anlamında eczanenin adını Nefes Eczanesi koyduğunu söyleyen Eczacı Emine Aytekin,” Ünye’de bulunan yeni açılan Hamidiye Sağlık Ocağı’nın karşısında NEFES Eczanesi olarak hizmet vermeye geldik. Dilerim hayırlı olur. Ben 2017 yılı Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunuyum. Dört senedir Ordu’ya bir eczane açmak istiyordum. 2017 yılından itibaren 4 senedir bir mesul müdür eczacılık geçmişim oldu. Bunu da Aybastı’da yaptım. Ve sonrasında Ünye’ye kendi eczanemi açtım. Bizim eczanemizi bulmak isteyen vatandaşlarımız Hamidiye Sağlık Ocağının hemen karşısında bulabilirler. Şu an ben ve iki tane arkadaşımla beraber çalıştıracağız. Nefes Eczanesinin adını NEFES almak anlamında olarak eczanemin adını o yüzden koydum” dedi.
“Soydan Ailesi Yalnız Bırakmadı”
Yakın arkadaş olan Ahsen Eczanesi Sahibi Ahsen Soydan Uysal ve Eşi Ali Soydan, Eczacı Emine Aytekin’i yalnız bırakmayarak yeni açtığı iş yerinde ziyaret etti.
NEFES’e Protokolden Ziyaret
Hamidiye Sağlık Ocağı’nın açılışının sonrası Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye İlçe Sağlık Müdürü Sinan Dinçer Ayyıldız, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir Demir, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, Hamidiye Mahallesi Muhtarı Ömer Atik NEFES Eczanesine ziyaret gerçekleştirerek Eczacı Emine Aytekin’e “HAYIRLI OLSUN” dileklerinde bulundular.