ÜNYE’YE EMNİYET MÜDÜRÜ DAYANMIYOR

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk atandı.

Ünye’de 5 ay İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Ziyaettin Kürşad Elbirler’in Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanmasının ardından, Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk atandı.

-Aksu’dan sonra kısa sürede 3 müdür geldi, gitti… –

Ünye’de 3 yıl görev yapan Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu’nun Tokat’a atanmasının ardından Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine kısa sürede 3 müdür geldi, gitti.

Aksu’nun ardından Ünye’ye ilk olarak İrfan Korkmaz atandı. Ünye’de 2,5 ay İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Korkmaz, Gölköy’e İlçe Emniyet Müdürü olarak atanarak Ünye’den ayrıldı.

Daha sonra Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Eyüp Buldukoğlu atandı. Buldukoğlu da Ünye’de 6 ay yaptığı görevin ardından Ordu Merkez’e atandı.

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 2. sınıf Emniyet Müdürü Ziyaettin Kürşad Elbirler de 5 ay gibi kısa bir süre Ünye’de İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaparak Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Ünye’ye son atanan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk’ün ne kadar süre ilçede görev yapacağı şimdiden merak konusu oldu.