ÜNYESPOR MORAL YEMEĞİNDE BULUŞTU

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye 1957 Spor’umuz yeni sezon öncesi moral yemeğinde bir araya geldi.

Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2. Grup’ta mücadele edecek olan Ünye 1957 Spor’umuz 31 Ekim Pazar günü Söğütlü Hilalspor ile oynayacağı ilk hafta maçı öncesi moral yemeğinde buluştu.

Yönetim kurulu başkanımız Mehmet Ali Durak önderliğinde düzenlenen yemeğe Ünye kaymakamı sayın Ayhan Işık, Ünye Belediye Başkanı sayın Hüseyin Tavlı, Ünye İlçe Spor Müdürü sayın Aydın Kuyumcu, Ak Parti İlçe başkanı sayın Selim Argan ve Ünye 1957 Spor’umuzun yönetim kurulu üyeleri de katılım sağladı.

Yönetim kurulu başkanımız Mehmet Ali Durak, Ünye Kaymakamı sayın Ayhan Işık’a Ünye 1957 Spor’umuzun formasını hediye etti.

Ünye Kaymakamı sayın Ayhan Işık ve Ünye Belediye Başkanı sayın Hüseyin Tavlı, takımımıza yeni sezon öncesi başarı dileklerini ilettiler.
Başkanımız Mehmet Ali Durak, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Ünyespor’umuz için elimizi taşın altına koymaktan hiç çekinmedik. Geçen sezon yarım kalan hayali gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Teknik ekibimize ve oyuncularımıza güvenimiz sonsuz. Ancak ne kadar iyi olursanız olun şampiyonluk kenetlenmekten geçiyor. Bu yüzden halkımızın desteği bizim için çok önemli. Tüm Ünye halkını şampiyonluk yolunda yanımızda görmek istiyoruz.” dedi.