Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

ÜNYELİ SPOR ADAMINA TÜFAD’DAN BÜYÜK ONUR

ÜNYELİ SPOR ADAMINA TÜFAD’DAN BÜYÜK ONUR
23 Ağustos 2021 - 8:01

TFF Ordu TÜFAD Sürekli Antrenörleri Gelişim Seminerine Ünyeli değerli futbol antrenörü Osman Çakın’ın adı verildi.

Ordu’da yapılan seminerde antrenörlere eğitim ve yeni gelişen konularda bilgiler verildi.

YAŞAYAN EFSANE ANTRENERÖ TÜFAD’DAN ANLAMLI JEST

Osman Çakın ismi ile düzenlenen seminer hakkında TÜFAD Ordu Şubesinden yapılan açıklamada,’’ TÜFAD Ordu Şubemizin düzenlediği (Erol Aydoğdu)UEFA 3. Sürekli Gelişim Semineri ve (Osman Çakın) Zorunlu Gelişim Seminerimizi bugün yaptık ve Seminerlerimizi tamamladık. Seminere yoğun bir katılım oldu.

Seminerimize katılan Sayın Ordu Gençlik ve Spor il Müdürümüz Mustafa Genç’e,Altunordu Belediye Başkan yardımcımız Ahmet Akyurt’a, ASKF Başkanımız Metin Kır’a, seminerimize katılarak ders anlatımları ve sunumlarını yapan değerli hocalarımız İl Hakem Kurulu Başkanımız Kahraman Minnet’e, Yıl Port Samsunspor Akademi Direktörü Yücel Uyar’a, ODÜ Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Başkanı Doç.Dr Ali Aygün’e, TÜFAD Yönetim Kurulu Üyemiz ODÜ Öğretim Üyesi Erdal Arı’ya, Ordu Spor Eğitim Merkezi Müdürü Rıfat Ceylan’a, seminerimize katılım sağlayan ve katkı sunan tüm antrenörlerimize teşekkür ederiz’’dendi.

ÜNYELİ SPOR ADAMI ÇAKIN ”ONUR DUYDUM”

Adına seminer düzenlenen Ünyeli antrenör Osman Çakın ise program sonrası duygularını gazetemize şöyle paylaştı.

Çakın,’’ TFF Ordu TÜFAD Antrenörleri Gelişim Seminerine yaşarken adımın verilmesi beni çok onurlandırdı ve gururlandırdı.

 30 Yıldır Ünye futboluna verdiğim emekleri gören ve bunu hak ettiğimi söyleyen Ordu TÜFAD Başkanımız Turgut Kır ve yönetimine çok teşekkür ederim. Bundan sonraki amacım alt yapılardaki yetenekleri Türk Futboluna kazandırmaktır.

 Seminere katılan ve organize eden herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

OSMAN ÇAKIN KİMDİR?

 1959 Yılında Ünye’de doğdu. İlk Orta ve Lise öğretimini Ünye’de tamamladı. 1979 Yılında öğretmenlik hayatına başladı.25 Yıl öğretmenlik yaptıktan sonra emekli oldu.

 Futbola 1975 Yılında Ünye Sporda başladı. Antrenörlük hayatına1992 yılında yine Ünyespor’da başladı. Ünyespor’un tüm kategorilerinde  görev aldı. Ünyespor’da profesyonel takımda 3. Lig Ve 2. ligde çalıştı. Ayrıca Kumruspor,İkizcespor,Çaybaşıspor ve F.Çakmak Spor takımlarında çalıştı. Şampiyonluklar yaşadı.

 Beden eğitimi öğretmeni olarakta okul sporlarında bir çok başarılar yaşadı ve Türkiye finalleri gördü.

 Şuanda futbol antrenörü olarak Ünye Gençler Birliği Fk’yı çalıştırıyor. Evli ve 2 kız babasıdır.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P