Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYELİ SANATÇININ İLK PARÇASI VE KLİBİ BEĞENİLDİ

ÜNYELİ SANATÇININ İLK PARÇASI VE KLİBİ BEĞENİLDİ
27 Temmuz 2020 - 3:05

Berkay Akçay’ın 3 parçadan oluşan ilk maxi single nihayet parçaları görücüye çıktı ve çıkar çıkmaz müzik severlerden olumlu not aldı.

Ünyeli olan genç sanatcı soy adından da anımsanacağı gibi tanıdık bir ismin evladı.Bir dönem siyasete adım atan daha sonra iş hayatında başarıdan başarıya koşan mimar Leven Akçay’ın oğlu Berkay Akçay babasının oğlu olduğunu gösterdi ve müzikte zirveye oynamaya başladı.

Genç sanatcı yurt içi ve yurt dışından aldığı müzik eğitimi ile bir çok önemli isme şarkı sözü,beste ve aranjörlük yaptı.Akçay şimdi ise kendi parçalarını kendi seslendirerek müzik sektörüne renk kattı.

3 parçadan oluşan ilk maxi single için Duy Müzik ile anlaşma yaparak Mayıs ayında stüdyoya giren genç sanatçı Akçay ,sırasıyla Günahkar ,Yalnızım ve Başımın Belası parçalarını seslendirdi.

Günahkar dışında klibi olmayan diğer 2 şarkısı Yalnızım ve Başımın Belası isimli şarkıları yazılı dijital kanallarda şatışa sunuldu.

Gerek müzik camiasının gerekse müzik severlerin beğenisini kazanan Berkay Akçay, kaliteli ve kendine özgü müzik alt yapısıyla şimdiden listelerde adından söz ettirmeye başladı.

Bizde Ünyeli genç sanatçıya başarılar diliyor ve tüm Ünyelileri bu güzel parçaları dinlemeye ve Youtube kanalına abone olmaya davet ederek Akçay’a destek olmaya çağırıyoruz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-