Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYE’Lİ GENÇ MİLLİ TAKIMA DAVET EDİLDİ

ÜNYE’Lİ GENÇ MİLLİ TAKIMA DAVET EDİLDİ
20 Eylül 2021 - 16:26

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Ordu’da yapılan Milli Takım seçmelerinde Ünye Futbol Kulübü sporcusu Musap Kadir Yıldız’a Milli Takım daveti geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu Genç Milli Takımlar Koordinatörlüğü’nün Ordu’da gerçekleştirdiği Milli Takım U-15 seçmelerinde 2007 doğumlu Musap Kadir Yıldız beğenilerek Milli Takım Bölge seçmelerine davet edildi. 22 Eylül Çarşamba günü Trabzon’da gerçekleşecek bölge seçmeleri için Ünye Futbol Kulübü’ne davet yazısı gönderen TFF Trabzon Milli Takımlar Bölge Müdürlüğü diğer illerden gelen sporcular arasından bir seçme daha yapacak.

Oyuncusunun Milli Takım seçmeleri için davet almasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Ünye Futbol Kulübü U-15 Takımı Teknik Sorumlusu Azmihan Beslen açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Musap tüm oyuncularımız gibi yetenekli ve çalışkan bir sporcumuz.Çok küçük yaşta kulübümüzde başladığı futbola gayet başarılı bir şekilde devam ediyor.Ordu’daki seçmelerde beğenilerek Milli Takım bölge seçmelerine davet edilmesi bizleri gururlandırdı.Kendisini tebrik ediyorum. İnşallah orada da başarılı olup Milli Takım’ın diğer kademelerinden de davet almasını bekliyorum” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-