Ünyeli Aile Vefasızlığa Sitem Etti

Reklam
Reklamı Gizle

Ünyeli aileden vefasızlığa sitem geldi.
A52 TV’de yayınlanan Çay Saati programına katılan Yaşar Meral sağlık problemleri nedeniyle kötü günler geçirdiklerini ancak vefasızlıktan yana dertli olduklarını belirtti.
Çay Saati programında konuşan Yaşar Meral, kısa bir zaman önce 21 yaşındaki oğlu Olcay Meral’e lösemi teşhisi konulduğu ve şu anda tedavi sürecinde olduklarını ifade ederken gurbetteki Ünyelileri temsil eden Gaziosmanpaşa Ünyeliler Derneği’ne, siyasilere ve hemşehrilere sitemkâr konuştu.
Yaşar Meral, “Oğluma lösemi teşhisi konuldu. Şu anda kemoterapi görüyor. Herhangi bir sıkıntımız olmamasına rağmen kötü zamanlarda insan eş, dost ve arkadaş ilgisi bekliyor. Lakin şu ana kadar sözde büyük laflar eden siyasilerimiz, Gaziosmanpaşa Ünyeliler Derneği üyeleri ve başkanının şu ana kadar bizi hiç aramadı. Durumumuzu sormak bir tarafa geçmiş olsun diyen bile olmadı. Bu durum benim bu şekilde konuşmama neden oldu. Kimse alınıp darılmasın. Ben dernek üyesiyim, dernekte herhangi bir etkinlik olduğunda, siyasi ve belediye başkanı geldiğinde, Numan Bey ve önemli insanlar teşrif ettiğinde bizi arayıp çağıranlar, üzerimizden prim yapanlar ve aidat toplanacağı zaman akıllarına geldiğimiz kısacası gurbette birlik beraberlik anlamında güvendiğimiz insanlar kötü günümüzde bizi yalnız bıraktılar. Biz onlardan maddi hiçbir şey beklemedik. Sadece bir telefon etseler, hâl hatır sorsalar bizim için yeterliydi. Bu hastalıkta en önemli ilaç manevi duygulardır. Bu yüzden sitemkârım. İyi günde değil kötü günde de birlik olmalıyız görüşündeyim. Biz tek başımıza mücadelemize devam ediyoruz. Allah’ın izniyle de bu hastalığın üstesinden geleceğiz. Hemşehrilerimiz bizden dualarını eksik etmesin” dedi.
Yaşar Meral’in konuk olduğu Çay Saati programını aşağıdan izleyebilirsiniz.