ÜNYE’DE UYUŞTURUCUYA FIRSAT YOK

Reklam
Reklamı Gizle

1 Haziran’da Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 3 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 81 gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirildi. Yakalanan şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı işlem yapıldı

Aynı gün Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan diğer bir araçta bulunan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 1 gram Eroin maddesi ele geçirilerek, şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

3 Haziran tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada 3 gram Esrar maddesi ele geçirildi ve şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

4 Haziran’da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 4 gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilerek, şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

Aynı gün Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 3 şüpheli şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada 147 gram Metamfetamin maddesi ile 2000 adet Ecstasy hap ele geçirildi.

Şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılarak, adli birimlere sevk edilen şüpheli şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

5 Haziran tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 2 şüpheli şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada 1 gram Metamfetamin maddesi ele geçirilerek, şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

6 Haziran tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 5gram Sentetik Kannabinoid maddesi ile 2 gram Eroin maddesi ele geçirilerek, şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

Aynı gün Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 3 gram Kokain maddesi ile 1 adet tabanca ile tabancaya ait 7 adet mermi ele geçirildi. Şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.