Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’de okullara antrenman salonları yapımı devam ediyor.

Ünye’de okullara antrenman salonları yapımı devam ediyor.
08 Mayıs 2021 - 0:55

Ordu’da okullara antrenman salonları yapımı devam ediyor.

Gençlik veSpor Bakanlığı desteği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüatölye ekibi tarafından, Ünye ilçesinde bulunan 6 devlet okuluna 7 adet okul mahalle antrenman spor salonu yapıldı.

Ramazan ayında boş durmayan Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Ünye ilçesinde 6 okula 2 adet tekvando, 1 adet güreş, 1 adetboks, 1 adet judo, 1 adet masa tenisi, 1 adet dart spor salonu yapımı gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, okullardaki öğrencilerin ve mahalledeki gençlerin sporla daha yakından içiçe olmalarını sağlamak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı’na ait okullarda spor salonu yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Genç, “Ulaşım anlamında imkanı olmayan birçok gencimiz için bu imkanları en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Ramazan ayı içerisinde 7 adet antrenman salonunu okullardaki öğrencilerimizin ve mahalledeki gençlerimizin hizmetine sunuldu. Desteklerinden dolayı Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e destekleri için gençlerimiz adına teşekkür ederim” dedi. –

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-