ÜNYE’DE NARKOTİK OPERASYONU

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye’de ve Fatsa’da değişik tarihlerde narkotik ekiplerinin yapmış olduğu operasyonların bilançosu ortaya çıktı.

Tarihlere göre yapılan operasyon ve ele geçirilen maddeler;

08/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince (2) şüpheli şahsın üzerlerinde ve bir ikamette yapılan aramada toplam (24) gram Esrar maddesi ile (5) adet Ecstasy hap ele geçirilmiş olup; (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden, (2) şüpheli şahıs hakkında ise uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

10/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada (1) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

10/06/2021 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 2 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (4) gram Esrar maddesi ile 1 (adet) Sentetik Ecza ele geçirilmiş olup; Şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

11/06/2021 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (100) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır. Şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.

11/06/2021 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (12) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.