ÜNYE’DE İL OLMA YOLUNDA DESTEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Reklam
Reklamı Gizle

TÜİK’in, Ünye’nin de aralarında bulunduğu il olma potansiyeli taşıyan 25 ilçe açıklamasının ardından ÜTSO öncülüğünde Sivil Toplum Kuruluşları, Ünye’nin il olması konusunda başlattıkları çalışma kapsamında siyasi parti ziyaretlerini sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta imza kampanyası ile başlayan ve il olmak için kampanyaya öncülük eden Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar ve diğer Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin ardından bugün de Cumhuriyet Halk Partisi ve Deva Partisi’ne konu ile ilgili ziyarette bulundu.

Ziyarette, Ünye’nin il olmasını Deva Partisi olarak desteklediklerini ve hiçbir siyasi anlayış farklılığı gözetmeden bu konuda üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını ifade eden Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun, “Sivil Toplum Kuruluşları bugün çok önemli bir konu için partimizi ziyaret ettiler. Yapmış oldukları Ünye’nin vilayet olması hakkındaki çalışmaları çok anlamlı ve önemlidir. Ünye’nin vilayet olması durumu bizim kalbimizde yıllarca olan bir yaraydı. İnşallah çıkmış olunan yolda başarılı olunur. Biz Deva Partisi teşkilatı olarak sonuna kadar sizlerin yanındayız. Ünye bizim gönlümüzde bir vilayettir. Ünye layık olduğu için biz bunun gerçekleşmesini istiyoruz. Biz bu çalışmalarda hiçbir siyasi anlayış farklılığı gözetmeksizin sizlerle beraberiz. Biz çalışmalarınızda başarılar dileriz ve üzerimize düşen bir görev olursa sizlerle beraber olmaktan gurur duyarız ve keyif alırız” dedi.

Ünye’nin il olma konusunda desteklerini esirgemeyen Deva Partisi teşkilatına teşekkürlerini ileten ÜTSO Başkanı İrfan Akar, “Ünye’nin il olması konusunda çıktığımız bu yolda siyasi parti ziyaretlerini sürdürüyoruz. Deva Partisi’ne çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Bize verdikleri bu güzel destek ve cesaret için teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte bu işin üstesinden geleceğiz” dedi.