Ünye Turizm Sektörü Hazır

Reklam
Reklamı Gizle

Bugün itibariyle hayata geçen yeni normalleşme sürecinde Ünye’deki turizm işletmecilerimizin tamamı her türlü tedbirlerini alarak hizmete başlamışlardır.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni normalleşme paketiyle birlikte, Otellerimiz açıktı ama oda müşterisi hariç dışarıdan müşteri kabul edemiyordu. Artık Otellerimizin de restoran ve günübirlik hizmetlerinden tüm vatandaşlarımız yararlanabileceklerdir. Restoranlarımız, Çay Bahçelerimiz, Kafeteryalarımız, Plaj Tesislerimiz, Kamp Alanlarımız yeni hijyen kurallarına riayet ederek hazırlıklarını tamamladılar. Personellerimizin sağlık kontrolleri yapılmış olup, işletmelerimiz İlçe Tarım Hayvancılık Müdürlüğümüz tarafından denetim ve kontrolleri periyodik olarak yapılmaktadır. Kıymetli misafirlerimiz gönül rahatlığıyla özledikleri sosyal hayatı yaşayabileceklerdir.
Ünye Turizm İşletmecileri Derneği olarak bu zorlu süreçte hem işletmelerimizin hemde kentimizin yeni normalleşme sürecine destek olduk.
Ünye’miz Turizm Kenti kimliğine yakışır şekilde sektör olarak; plajları, kamping alanları, otelleri, restorant ve çay bahçeleri ile hijyen ve personel anlamında siz kıymetli misafirlerimize en güzel hizmeti vermeye hazırdır.
Ünye’yi ve işletmerimizi tercih edecek olan tüm misafirlerimiz gönül rahatlığı içerisinde Kentimize gelip, vakit geçirebilirler. Misafirlerimiz de sağlık açısından kendi tedbirlerini alacaktır, bizde sektör olarak onları rahat ettirecek tedbirlerimizi aldık. Dolayısıyla işletmelerimiz hijyen kurallarına dikkat ederek temizliklerini yaptılar, personellerini sağlık kontrollerini yaptılar. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz tüm materyalleri Covit-19 statüsüne uygun hale getirdik. İnsanlarımızın hem yiyecek-içecek anlamında hem de oturma gurupları anlamında tüm tedbirlerimizi aldık. Bugünden itibaren sektör ve Ünye turizm işletmecileri olarak bu sürece hazırız. Ulaşım kısıtlamasının ve seyehat izin belgesinin kaldırılması dolayısıyla Ünye’mize bir çok yerli ve yabancı misafir ve turistlerimiz gelecek. Hem Ünye içinden hem de dışarıdan gelen misafirlerimiz Ünye’de güvenli bir şekilde tatillerini geçirebilirler.
Misafirlerimiz işletmelerimizin kurallar dahilindeki hassasiyetlerine karşı anlayışlı olmalıdırlar. İşletmeler olarak bizler sizler için varız.
Ünye, Turizm Sektörü olarak hazırdır.
Adnan SOBİ
Üntid Başkanı