ÜNYE TİCARET BORSASI MUĞLA TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ

Reklam
Reklamı Gizle

Muğla’daki faaliyetlerine devam eden Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı Erhan Aydın, Genel Sekreter Mehmet Gür, yönetim kurulu üyeleri Nihat Yiğit ve Halit Veyisoğlu, Muğla Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette, Ordu ve Muğla’nın başlıca ticaret sektörleri, ekonomik potansiyelleri ile MUTSO ve Ünye Ticaret Borsasının çalışmaları hakkında görüşüldü.

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı Erhan Aydın, Genel Sekreter Mehmet Gür, yönetim kurulu üyeleri Nihat Yiğit ve Halit Veyisoğlu’nu, Muğla  Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı H. Koray Özcan, Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Karataş ile Mehmet Çahan ve Genel Sekreter Mehmet Çüçen ağırladı.

MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, Odanın tarihi, yapısı ve çalışmaları hakkında bilgi verirken Meclis Başkanı H.Koray Özcan ilin ekonomisi ve başlıca sektörleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Karşılıklı ilişkilerin devamı ve işbirliği yapılacak konularda beraber hareket etme imkanlarının değerlendirilmesi konusunda mutabık kalındı.

Her iki oda ve borsa faaliyetleri ve bölgelerin ekonomik durumları hakkında değerlendirmeler yapıldıktan sonra her iki Başkan ziyaretin anısına şilt/hediyeler takdim etti.

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı Erhan Aydın, Genel Sekreter Mehmet Gür, yönetim kurulu üyeleri Nihat Yiğit ve Halit Veyisoğlu, nezaket ve misafirperverlikleri için Muğla Ticaret ve Sanayi Odası değerli yönetim kurulu ve meclis üyelerine, personeline teşekkür etti.