Ünye Hakemi Ve Kaleciyi Geçemedi

Reklam
Reklamı Gizle

Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Lig 2. Grup 7. hafta maçının önüne hakem kararları geçti. Ünye Şehir Stadyumunda hava şartlarının güzel olduğu bir ortamda Ligde 2. Sırayı paylaşan 2 takımın mücadelesinde gülen taraf uzatmalarda golü bulan Eynesil Belediyespor oldu.

Ünye 1957 Spor Eynesil Belediyespor maçında 90 dakika boyunca tek kale oynayan Yeşil Beyazlı takım orta hakemi Yasin Kalcıoğlu ve Eynesil Belediyespor galecisini geçemeyerek sahadan yeni ayrıldı.

Ufuk Uysal yönetiminde sahaya çıkan Ünye 1957 Spor taraftarın desteğini de arkasına alarak oyunun kontrolünü ele aldı. Gol girişimlerinde Ünye 1957 Sporu durduran orta hakem ve Eynesil spor kalecisi olurken Eynesil sporun tek atağında golü bularak 3 puanı aldı

Maçın hakemi Yasin Kalcıoğlu verdiği ve vermediği kararlarla sporseverlerin tepkisini alırken Ünye 1957 sporlu teknik kadroyu da çileden çıkardı. Sık sık yedek kulübesiyle tartışmalar yaşayan hakem faul beklenen pozisyonda Eynesil sporun gol atmasına sebep olduğu için tribünlerden tepki aldı. Daha sonra hakem ve sporcular arasında çıkan tartışma sonucu maç uzatmalarda yarım kaldı.

Maçın sonucunu TFF’nin alacağı karar verecek.