Ünye Belediyesinde Bir İlk Yaşanıyor

Reklam
Reklamı Gizle

d

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar bir dizi temaslar için Ankara’ya gitmeden önce Belediye Başkanlığı makamına Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Emine Sabire Dönmez’i vekil olarak bıraktı.

Başkan Çamyar şehir dışında olduğu sürece Ünye Belediye Başkanlığı makamını temsil edecek olan Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Emine Sabire Dönmez ile beraber Ünye Belediyesi’nde de Ahmet Çamyar’ın Başkanlık döneminde de başkanlık makamını bir kadın temsil edecek ve bir ilk gerçekleşmiş olacak.

AK Parti Ünye Kadın Kolları Başkanı Fatma Çalık ve yönetim kurulu üyeleri, vekaleti alan Emine Sabire Dönmez’i makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti. Ziyarette açıklama yapan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Çalık “Öncelikle bize her zaman ablalık yapan, yol gösteren Sabire hanımı bugün burada ziyaret etmek çok güzel. Biz belediyede, ilerde onun gibi bayanları temsil eden birinin olmasını istiyor ve diliyoruz” dedi.
Belediye Başkan Vekili Emine Sabire Dönmez ise Çamyar’ın hanımlara verdiği değeri göstermesi açısından bu davranışın önemli olduğunu belirtti. Dönmez “Öncelikle Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’a benim nezdimde bütün hanımları onurlandırdı için çok teşekkür ediyorum. Burada ben varım ama sizlerin temsilcisi olarak buradayım. Bu gerçekten çok önemli bir davranış, hanımlara verdiği değeri göstermesi açısından” diye konuştu.
Ünye Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları da anlatan Başkan Vekili Dönmez, Ünye’nin adeta şantiyeye döndüğünü belirterek, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

ÜNYE BELEDİYESİ'NDE BİR İLK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir