ÜNYE 1957 SPOR’UN YENİ BAŞKANI DURAK OLDU

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye 1957 Spor kongresinde beklenen oldu.

Ahmet Yıldıran ve yönetiminden boşalan Ünye 1957 Spor Başkanlığına Mehmet Ali Durak geldi.

Bugün Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kongreye Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, MHP ve Ak Parti İlçe Başkanları katıldı.

Yeni Ünye 1957 Spor Başkanı Durak şöyle konuştu;

“Ben Mehmet Ali Durak ve bugün bu listede ismi geçen ve de desteğini bizden esirgemeyen tüm dostlarla birlikte, hepimiz için çok kıymetli olan Ünye Spor’la alakalı ulvi bir sorumluluk adına bu duyuruyu yapmaktayız.

Biz Ünye’mizin en değerli markalarından olan bu derneğimizin uzun süredir büyük emeklere rağmen hak ettiğini bulamayışından kaynaklı Ünye’nin gençliği olarak geleceğe sahip çıkmak adına elimizi bu taşın altına koyuyoruz.

Bu yol çok uzun ve meşakkatli. Biz de bu yolda; öncelikle gençliğimizle gençliği kazanıp doğru hedeflere, doğru yollardan giderek amatör ruhu kaybetmemiş profesyonel bir yönetim anlayışıyla; güçlendirilmiş altyapısı, yeterli ve fonksiyonel tesisleri, doğru görev dağılımlarıyla sahada ve sokakta itibarlı bir Ünye Spor var edeceğiz.

Bunun ilk adımlarından biri olarak da Ünye Spor’umuz Ünye ve Spor arasına 1957 kuruluş yılını almıştır. Biz öncelikle isimde yapacağımız revizyonla takımın isminden başlayıp Ünye ve Spor’u yan yana getirerek takımın ismini 1957 Ünye Spor yapacağız. Ve gerçek renklerimiz olan yeşil, beyaz, turuncuya dönerek, yeşil beyaz çubuklu formayı herkesin onur sebebi edeceğiz.

Tüm bunları söylerken belirtmek isterim ki bizler bunu ailelerimiz, işlerimiz gibi desteklerle değil ruhumuzla ve taraftarımızın desteğinden aldığımız güçle hep beraber başaracağız.

Hepinizin desteğini bekliyor, bu yolda Allah utandırmasın diyorum.” Dedi.

Ünye 1957 Spor Başkanı ve yönetimi şu isimlerden oluştu.

Yönetim Listesi:

Mehmet Ali Durak

Samet Tecer

Ethem Rasim Uysal

Yiğit Küçükoğlu

Mert Atik

Erşan Hamarat

Sinan Çiloğlu

Alperen Arpacıoğlu

Ferhat Tura

Doğan Yağcı

Anıl Tahmazoğlu

İbrahim Mutlu

Nejat Şimşek

Yusuf Ürütürk

Mert Gerçeker

Gürhan Çakıroğlu

Atilla Durak

Murat Cem Bozkurt

Mustafa Duman

Ömer Kahraman

Muhsin Şimşek

Burak Köse

Murat Yalçıntaş

Furkan Tüzen

Murathan Şen