Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

ÜNYE 1957 SPOR’DAN BİR TRANSFER BOMBASI DA YÖNETİME

ÜNYE 1957 SPOR’DAN BİR TRANSFER BOMBASI DA YÖNETİME
13 Kasım 2020 - 0:06

Ünye1957Spor Yönetim Kuruluna Metin Tamtürk takviyesi. Tamtürk alt yapıdan sorumlu yönetici oldu.

Konuyla ilgili açıklama şöyle :

  Kıymetli Ünye 1957 Spor sevdalıları. Kulübümüzü eski günlerine döndürmek amacıyla yola çıktığımızı daha önceki beyanlarımızda da belirtmiştik. Bunu yaparken de bizim için çok önemli olan, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz, altyapı hamlemizi de hayata geçiriyoruz. 
 Yönetim kurulumuza altyapı konusundaki tecrübe ve başarılarıyla tanınan Metin Tamtürk’ü dahil ederek kendisini altyapı sorumlusu olarak aramıza dahil etmiş bulunmaktayız. 
  Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Mehmet Ali Durak; “Yıllarca profesyonel liglerde mücadele eden Ünyespor’umuz belki de sağlam bir altyapısı olmadığı için amatör liglere kadar düştü. Bugüne kadar Ünye 1957 Spor Kulübü’nün ne yazık ki yeterli bir altyapısı olmamış. Bizim de altyapı için iki önceliğimiz var. Birincisi Ünye futbolunu tekrar hak ettiği yere getirmek , ikincisi her anlamda güçlü bir altyapı tesis etmek. Bu görev için Metin Tamtürk hocamızı yol arkadaşı olarak isteyip, bizimle çalışması için rica ettik o da sağolsun ricamızı kabul etmekten öte bizimle birlikte taşın altına elini koyacağını belirtti. Kendisinden Ünye 1957 Spor altyapısını yeniden dizayn etmesini ve gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları bu çatı altında da devam ettirmesini istiyoruz. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizi belirtmek isterim.” dedi.

Ünye 1957 Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Altyapı Sorumlusu olarak göreve başlayan Tamtürk ise yaptığı açıklamada;”Ünyespor’da dün arkadaşlarımız görev yapıyordu.Bugün görev sırası bizde.Yarın da başkaları olacak.Bu bir bayrak yarışıdır.Ama önemli olan bu görevi kutsal görerek en iyi şekilde hizmet etmektir.Ben de bu genç yönetime güç katmaya geldim.İnşallah Ünye’de futbolu tekrar ayağa kaldırıp hem Ünyespor’u hak ettiği yere hem de gelecekte Ünyespor’da Ünye’li gençlerin de forma giydiği bir takım oluşturmak istiyoruz.Ancak bunu tüm Ünye’lilerin desteği ile başarabileceğiz” dedi.

 Tüm bu bilgi ve beyanlarla beraber lige hazırlık çalışmalarımıza tam gaz devam ediyor; teknik ekip ve futbolcularımızla antremanlara başladığımızı da bildiririz. Transfer komitemizinde yine tam gaz çalıştığını, yeni transferlerin yakın olduğunu da bilmenizi isteriz.

 Çıktığımız bu yolda tüm Ünyeliler ve de spor severlere desteklerini esirgemedikleri için taraftarı, futbolcusu, teknik ekibi, yöneticisiyle başarıya susamış bir şehir namına Allah utandırmasın diyoruz.

Ünye1957Spor Yönetim Kurulu

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P