Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Ünye 1957 Spor Yeniden Kaosa Sürükleniyor

Ünye 1957 Spor Yeniden Kaosa Sürükleniyor
24 Temmuz 2020 - 1:05

Zorlu bir sezon geçiren ve ligin ikinci yarısında ligde kalmayı başaran Ünye 1957 Spor yeniden kaosa gidiyor.

Ligin ilk yarısında puan cetvelinde son sırada olan Ünye 1957 Spor Ahmet Yıldıran başkanlığında ligin ikinci yarısında düşme potasından kurtulmayı başaran kulüp yönetim krizi gün yüzüne çıktı.

Ünye şehrinin her kesiminin desteğini alan kulüp kaosa giderken bir mucize gerçekleştirerek ligde kalması önümüzdeki sezon için umutların yeşermesine neden olmuştu. 

Gelinen son noktada ise Ünye 1957 Spor’da yine karanlık günlerin habercisi konumunda gelişmeler gündeme bomba gibi düşmeye başladı. Eski şaşalı günlerine kavuşmak isteyen kulüp maalesef yönetim belirsizliği içerisinde bırakıldı.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde gerekli desteği alamayan Ünye 1957 Spor yönetimi önümüzdeki sezon görev başında olmayacaklarını kamuoyuna deklare etmekten çekinmiyor.

En son katıldıkları bir tv programında gerek Başkan Ahmet Yıldıran gerekse As Başkan Hüseyin Şener, yönetim olarak kulübü teslim edeceklerini, bu sezon gerekli fedakarlıkları yaptıklarını fakat yeni sezon için kulübün sahipsiz bırakıldığını ifade ettiler.  Kendilerinin de üzerlerine düşen görevleri yaparak kulübü ligde bıraktıklarını, önümüzdeki süreçte kulübe talip olan kişi ve kişilere yol açmak için kulübü bırakacaklarını söylediler.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P