Ünye 1957 Spor Pazara Hazır

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye 1957 Spor, bu gün şehir stadyumunda Teknik Hoca Çağlar Çakır önderliğinde Pazar günü yapılacak olan maç öncesi sıkı hazırlanıyor. Bütün oyuncularla beraber yapılacak maç öncesi hazırlıklarına aralıksız devam eden Ünye 1957 Spor’un hedefinde ise kazanmak var.
“Çakır: Her Maçı Kazanarak Hedefimizi Yükselteceğiz”
Oyuncularıyla beraber antrenmanı takip eden Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Çağlar Çakır,” Bu hafta maç haftasına girdik. İki gün boyunca tesislerde çalıştık. Bu günde burada taktik çalışması yapacağız. Yarın tekrar tesislerimizde antrenmandan sonra kampa gireceğiz. Uzun bir aradan sonra ilk defa Pazar günü seyircili pandemiden dolayı oynanmayan maça çıkacağız. Gümüşhane’nin Söğütlü Hilal Spor’la başlayacağız. Hazırlandık ve ilk haftayı kazanıp lige moralli başlamak istiyoruz. Şu anda bir eksiğimiz yok. Pazar günü maçı kazanıp önümüzdeki haftalarda tekrar üstüne koyarak hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bir tane oyuncumuzun sakatlığı var. Oyuncumuz iki hafta sonra aramıza katılacak. Onun haricinde başka bir sakat oyuncumuz yok. 25 kişilik kadromuz var. Ve 24 kişi Pazar günü maçımıza hazır olacak” dedi.
“Pazar Günü Bizi Kimse Yalnız Bırakmasın”
Pazar günü oynanacak maç öncesi taraftarlara ve Ünye 1957 Spor severleri maça davet ederek destek beklediklerini ifade eden Teknik Hoca Çağlar Çakır,” Pazar günü bizleri kimse yalnız bırakmasın. Çünkü insanlarımızda futbolu özledi. Pazar günkü maçta bizlerde kazanıp Ünyelileri ve Ünye 1957 Spor’a gönül vermiş herkesi mutlu etmek istiyoruz. Takımımızı herkes desteklesin ve bu sene zaten hedefimiz belli. Tabi bu sırada taraftarlarımıza, seyircilerimize ve kamuoyuna ihtiyacımız var” diye konuştu.