ÜNYE 1957 SPOR ORDU GÜCÜ MAÇINA HAZIR

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye 1957 Spor haftasonu oynayacağı Ordu Gücü FK müsabakasına hazır.

2021-2022 sezonu bölgesel amatör 2.Lig 2.Grupta ikinci hafta müsabakasına Ordu’da çıkacak olan Ünye 1957 Spor’da hazırlılar tamamlandı, maç saati bekleniyor.

Geçen hafta lige fırtına gibi giren evinde konuk ettiği Söğütlü Hilal Spor’u 6-0 gibi farklı sonuçla mağlup eden yeşil beyazlı takımda moraller yerinde.

Yeşil Beyazlı takımın teknik direktörü Çağlar Çakır gazetemize maç öncesi yaptığı açıklamada takımının moralinin iyi olduğunu, takımda cezalı olmadığını, sakatlık nedeniyle bir kişinin takımda yer alamayacağını belirtti.

Çakır konuşmasında “Hafta boyunca moral motivasyonumuz üst seviyede olarak tesislerimizde çalıştık. Bugün ise ter idmanımızı yaptık. Buradan Ordu’ya geçerek Aktuğ otelde maç saatini bekleyeceğiz.

Taraftarımızın yanımızda olmasını isterdik fakat alınan kararlar neticesinde deplasmana taraftarımızı gösteremiyoruz. Ama onların manevi desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz.” Dedi.

Ordu Gücü FK ile Ünye 1957 Spor müsabası A52 TV ekranlarından saat 14:00’da Muhammet Kışla’nın anlatımıyla naklen yayınlanacak.