ULUBEY’İN GRUP YOLLARI SICAK ASFALT İLE BULUŞUYOR

Reklam
Reklamı Gizle

 

ORDU’NUN ULUBEY İLÇESİNİN EN BÜYÜK MAHALLELERİNDEN BELENYURT MAHALLESİNİN 7.5 KM’LİK GRUP YOLU ASFALTA KAVUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesinin Belenyurt, Güvenyurt, Koşaca ve Güvenyurt grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sürdürülen çalışmayla birlikte, 7.5 km uzunluğundaki güzergahın konforlu bir yapıya kavuşacağını söyledi.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği sürüyor.  Vatandaşların yoğun olarak kullandığı güzergahları, standardı yüksek bir yapıya kavuşturmak için hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgeleri ise asfaltla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ulubey ilçesinde nüfus yoğunluğunun fazla olduğu grup yolunda, sıcak asfalt çalışması başlattıklarını belirtti.

BELENYURT GRUP YOLUNA 7.5 KİLOMETRE SICAK ASFALT

Ulubey ilçesinde birçok noktada çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Güler, “Ulubey ilçemizde önemli bir grup yolunu daha sıcak asfalt ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda, Belenyurt Mahalle yolunda sıcak asfalt çalışması başlattık. 7.5 kilometre uzunluğundaki güzergah tamamlandığında, Güvenyurt, Koşaca ve Güvenyurt mahallelerine de bağlantı sağlayacak. Şu anda bir kilometrelik kısım geride kaldı. Ulubey ilçemize hayırlı olsun” dedi.

TÜRKCAN’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan ise “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ‘in destekleriyle ilçemiz genelinde asfalt yatırımları devam ediyor. Daha önce genişleme ve altyapı çalışmaları tamamlanan Belenyurt mahallemizin 7.5 km uzunluğundaki grup yolunu sıcak asfalt konforuyla buluşacak. Sıcak asfalt konforunun hemşehrilerimize ulaştırılmasında bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekip arkadaşlarına, teşekkür ediyorum” diye konuştu.