Ulubey Ohtamış Ünye Meçhul Asker S.K.’yı 101-57 Mağlup Etti.

Reklam
Reklamı Gizle

Ordu Yerel  Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Ulubey Ohtamış S.K ev sahibi Ünye Meçhul Asker S.K.’yı 101-57 mağlup etti.

Ünye kapalıspor salonunda oynanan maçta rakibini farklı yenen Ulubey Ohtamış S.K ligte 3 ‘de 3 yaptı. Şampiyonluk parolası ile lige başlayan Ulubey Ohtamış S.K bu galibiyetle hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Ulubey Ohtamış S.K. Ünye Meçhul Asker S.K. karşısında oynanan iki set sonucunda ilk yarıya 47-25 önde girdi. Karşılaşmanın ikinci yarısın da oynanan iki seti alan rakip takım Ulubey Ohtamış S.K. 101-57 skorla maçı kazanan taraf oldu.

Maçtan sonra  Kulüp  Basın Sözcüsü Doç. Dr. Alper Çıraklı ve Kulüp  Antrenörü Arif Güray A52tv kameralarına açıklamalarda bulundular.

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Basın Sözcüsü Doç. Dr. Alper Çıraklı; “Biz buraya bir dostluk maçı yapmaya geldik. Maç  dostluk havası içerisinde geçti. Bizim de Ünye takımının da hedefleri var. İlk hedefimiz bölgesel ligde Ordu’yu temsil etmek. Her iki takıma da ligde başarılar diliyorum. Önemli olan bu işin devamını getirmek. Bunun içinde altyapıya önem vermemiz gerekiyor. Hedefimiz kalıcı olmak.” diye konuştu.

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Antrenörü Arif Güray “Ordu’da basketbolu yeniden güzel yerlere getirmenin çabası içerisindeyiz. Bugün burada büyükler olarak mücadele ediyoruz ama alt yapıya da önem veriyoruz. Orduyu belli bir yerlere getirmemiz lazım. “ dedi.