”ÜLKENİN DEĞİŞİME İHTİYACI VAR”

Reklam
Reklamı Gizle

İyi Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk a52 TV ekranlarında yayınlanan Net Bakış programına konuk oldu.Kartegder Başkanı Cihan Çakır’ın sunduğu Net Bakış programında konuşan İyi Partili Başkan Ekrem Şentürk önemli  açıklamalarda bulundu.

YENİ KATILIMLAR VAR

Şentürk”Partimize katılan yeni isimler var. Bu isimleri şu anda burada zikretmeyeceğim. Kendileri planlar programlar dahilinde açıklayacaklar. Ordu’da geçmişte halka hizmet etmiş ve duasını almış birçok kişiyle biz diyalog halindeyiz. Biz kamu vicdanını okşayan, halkın duasını almış, halka hizmet etmiş, halkta karşılığı olan, hizmet aşkı devam eden, ülkesini ve milletini seven, liyakat sahibi,  donanımlı, en önemlisi de ahlaklı insanlarla yolumuza devam etmek istiyoruz.

HERKESİN VEKİL ADAYI OLMA HAKKI VAR

Önümüzdeki seçimde aday olacak kardeşlerimize diyoruz ki, biz demokratik, milliyetçi ve kalkınmacı bir partiyiz. Vatanını milletini seven ve halka hizmet etme aşkı içerisinde olan ahlaklı her kardeşimizin İyi Parti’den aday olarak çıkmaya hakkı vardır. En önemlisi de adayın halkta karşılığı olacak. Biz halkla bütünleşen, halkın güvenini kazanmış, duasını almış insanların öne çıkması noktasında özen gösteriyoruz. Çünkü siyasetin hazinesi halktır.

VEKİL ADAYLIĞIMI ŞUAN KONUŞMAM DOĞRU OLMAZ

Ben kariyer yada nam şöhret yapmak için bu göreve talip olmadım. Adaylarimizla ilgili karar ise günü ve zamanı geldiği zaman il, ilçe başkanlarımızın, yönetim kurullarımızın, teşkilâtlarımızın bakış acısına bağlı. O gün gelmeden kendimle ilgili bir fikir beyan etmem doğru olmaz. Bizim aday olarak belirlediğimiz kişi her zaman halkın içerisinde olacak. Genel başkanımızdan aldığımız talimat bu yönde. Emek kıymetli, emeğin karşılığını vermeye özen göstereceğiz. Neticesinde vatandaş karar verecek. Önceliğimiz vatandaşın fikri. Herkes ölümlü bizlerde arkamızdan hoş bir seda bırakmak istiyoruz. Amacımız önce Ordu’nun sonra ülkenin duasını almak. Ardından ülkemizi refaha barışa huzura kavuşturacağız. Ülkemizde bir an önce değişime ihtiyaç var.” dedi.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

PROGRAMIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN