Üç Kuşak Ruhuyla Yazdığı Kitaplar Fuarın İlgi Odağı Oldu

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye’de ikincisi düzenlenen Yunus Emre Kitap Fuarı’nın açılışının yapılmasının ardından imza gününün ilk misafiri Oyuncu, Yazar, Gazeteci Ve Sunucu İclal Aydın oldu.
Oynadığı oyunlar ve canlandırdığı ailevi rolleriyle ekranların sevilen ismi İclal Aydın, yazarlık ve gazetecilik mesleğinde de başarılara imza atıyor. Yazarlık mesleğinde oynadığı aile rolleriyle ruhunu kitaplara yansıtarak kitapseverlerle buluşan İclal Aydın, Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde hayranlar ve kitap sevenleriyle bir araya geldi.
“Böyle Bir Kalabalıkla Kucaklanmak Anlatılamaz”
Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde kitaplarını imzalatmaya gelen yüzlerce sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşayan İclal Aydın,” Ünye benim çok sevdiğim, çocukluğumda ailemle beraber ziyarete geldiğim bir yerdir. Böyle bir kalabalıkla kucaklanmak benim için çok değerli ve kıymetlidir. Bu gün kitap fuar açılışı yaptık. Umarım kalabalık daha da devam edecektir. Özellikle hanımların kitaplarımıza ne kadar ilgi gösterdiğini hepimiz görüyoruz” dedi.
“Ben Kitaplarımla Üç Kuşağa Hitap Ediyorum”
Kitaplarının aile olarak üç kuşağı anlattığını sözlerine ekleyen Aydın,” Ben aslında kitaplarımla üç kuşağa hitap ediyorum. Anneanne, anne ve çocuklara hitap ediyorum. Genellikle aile dizileri yaptığım için bütün aile izlediği için çocuklar genellikle oradan hatırlıyorlar beni. Umarım sevgileri katlanarak okurum olma yolunda devam eder. Şu ana kadar 13 kitap çıkardım ve genellikle ailelere hitap eden konuları işliyorum. Benim meselem zaten hep aile hikâyeleri ve müjdeli hikâyelerdir. Zannediyorum kitaplarımda karşılık buluyor” diye konuştu.