TÜRK POP MÜZİĞİNE MUCİZE

Reklam
Reklamı Gizle

1_17-05-2016_14.11.47_29251

Serkan şimşek tarafından kurulan ‘’Mucize Orkestra‘’ süprizlerle dolu geniş repertuarı  ile sizleri müzik şölenine davet ediyor. Alışılagelmiş  Orkestra’lar dan farklı olarak,var olan  şarkıları en iyi şekilde seslendirmenin yanı sıra kendi şarkılarını yazan, düzenleyen ve seslendiren, kendine has bir müzikal çizgisi olan genç ve yenilikçi bir orkestra olan ve her biri birbirinden yetenekli Müzisyen ve solistleri ile sizleri gerçek bir müzik ziyafetine davet ediyor.

Mucize Orkestra  Pop müziğinin  en seçkin eserlerinin yanı sıra Türküden, Sanat Müziğine uzanan alıştığımız ezgilere  Tangodan Jazza dünya müziğinin en seçkin örneklerine Latin Müziğinden Sambaya Horondan Oriantele en kıvrak ve enerjik dans şarkıları ile sizleri coşturmaya ve bir düğünde çalınacak en romantik ilanı aşk  şarkılarından olmaya aday olan Aşk bir Mucize şarkısı ve klibi ile düğünlerinizi görkemli bir şölene dönüştürmeye hazır. Açılışlar, Bayii toplantıları, düğünler, davetler ve  her türlü sahne ve konser organzasyonları için fark yaratan Mucize Orkestra daha fazlasını isteyenlerin seçimi.
Mucize Orkestra ‘nın ilk maxi single ‘ı ‘’Aşk Bir Mucize‘’ Yeşim Doran ve Aykut Gürel prodüktörlüğünde , Berkan Kaya ‘nın  Müzik direktörlüğünde, İremrecords etiketiyle  diğital platformlarda yayımlandı.

Aşk Bir Mucize isimli maxi single’da söz ve müziği Serkan Şimşek imzalı .Aşk Bir Mucize ve Acıdan Ölmedim isimli iki şarkı yer alıyor. Maxi single ‘da yer alan şarkıların düzenlemeleri,aynı zamanda Mucize Orkestra ‘nın şefi olan Berkan Kaya‘ya ait.

İlk video klip ; maxi single ile aynı adı taşıyan  Aşk Bir Mucize isimli şarkıya Gökhan Palas yönetmenliğinde çekildi. . Alışılagelmiş kliplerden farklı olarak, Birbirilerini delice seven çiftlerin orijinal düğün videolarından kesitlerinde kullanıldığı duygu dolu  görüntülerin yer aldığı  video klip, 2016 ‘ya  en iyi aşk şarkısı olarak hem göze hem kulağa hitap edecek nitelikte hazırlandı

Albüm çalışmaları ile gönülleri fethetmeye hazırlanan Mucize Orkestra  birbirinden özel konseptlerde sahne showları ı ile de müzik dünyasına renk katacak.Şimdiden Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ile düet projelerinin hazırlıklarına başlayan Mucize Orkestra dinleyicilerine hazırladığı büyük süprizler ile müzik çevrelerinde merak uyandırmaya şimdiden başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir