TÜGVA ESNAFLARI UNUTMADI

Reklam
Reklamı Gizle

Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Ünye İlçe Temsilcisi Samet Dini çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) temsilciliği tarafından ve 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz’ın katılımı ile “Küresel Dünya Düzeni ve Türkiye” konulu konferans gerçekleştirildi.Başarılı konferansın ardın çalışmalarına aralıksız devam eden Dini bu kezde esnafları ziyaret etti.

Ünyeli esnaflarla sohbet eden Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Ünye İlçe Temsilcisi Samet Dini onların talep ve sorunlarını dinledi.

Ziyaret programı sonrası gazetemize konuşan Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Ünye İlçe Temsilcisi Samet Dini;”Tügva Ünye İlçe Temsilciliği olarak bu zor zamanlarda esnafımızın yanında olduğumuzu göstermek için ziyaret ettik. Dertlerini dinledik vakfımızı tanıttık anlattık. Gayet hoş karşılandığımız esnaf ağabeylerimiz ve ablalarımız ile güzel istişarelerde bulunup hasbihal ettik. Bu milletin evlatları olarak milletinin yanında olmaya devam edeceğiz. Gidişimiz esnaf amcaları ve teyzeleri memnun etmesi bizim gönlümüzüde ferahlandırdı. Bizleri Güler yüz samimiyet ve hoş görüyle Karşılayan pazar yeri esnafımıza Tügva Ünye olarak teşekkür ederiz”dedi.