TRANSFER BOMBALARI PATLIYOR

Reklam
Reklamı Gizle

DSSSÜnye 1957 Spor ligin 2. yarısı öncesi ilk transferini yaptı. Takımı güçlendirme ve play off a hazırlamak içn çalışmalar yapan teknik heyet ve yönetim kurulu bugün takımın ihtiyacı olan bölgeye Bal Ligi takımlarından Adıyaman 1954 Spor’dan Kadir Teril ile sözleşme imzaladı.İmza töreninde Ünyespor’ ikinci Başkanı Erhan Eren ,futbol şube sorumlusu Aslan Akbaş ve yeni transfer Kadir Teril hazır bulundu.İmza töreninin ardından Futbol şube sorumlusu Aslan Akbaş ve yıldız futbolcu Kadir Teril görüşlerini gazetemize paylaştı.

Yıldız bir futbolcu aldık

Ünye 1957 Spor’un yeni transferi Kadir Teril 1991 doğumlu Bal Ligi tecrübesi olan orta saha oyuncusu olarak takıma büyük katkı sağlayacağı inancımız olduğu için, hocamızın bize sunduğu önemli futbolculardan bir tanesini transfer ettik diyen Ünye 1957 Spor Futbol Şube Sorumlusu Aslan Akbaş, lig için yeterli olan kadromuzu daha da güçlendirerek finaller için takımımıza ilk takviyemizi yaptık. Hocamızın bize vermiş olduğu transfer listesindeki futbolcularla görüşmelerimiz devam ediyor. Anlaşmaları sağladığımız zaman kamuoyu ve siz değerli basın mensuplarını aydınlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Formamın hakkını vereceğim

Ünye 1957 Spor’un yeni transferi Kadir Teril, yapmış olduğu açıklamada yeşil beyazlı kulübe gelmekten son derece memnun olduğunu, Bal Ligi’ndeki tecrübesini takım arkadaşları ile beraber en iyi şekilde değerlendirip Ünye 1957 Spor formasını terletmek ve şampiyonluklar kazanmak için burada olduğunu söyledi.12511845_10206907539760387_788629799_n

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir