TİCARET BORSASINDAN ÜNYELİ VALİYE ZİYARET

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Ticaret borsa akreditasyon amaç ve hedefleri doğrultusunda lobi ve tanıtım faaliyetleri kapsamında Muğla da temaslarına devam ediyor.

Muğla programı kapsamında Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı Erhan Aydın, Meclis üyeleri Halit Veyisoğlu, Nahit Yiğit ve Genel Sekreter Mehmet Gür ilk bugün Muğla valisini ziyaret ettiler.

Ünye Ticaret Borsasından Yapılan yazılı açıklamada ;

”Borsamızın Muğla daki çalışmaları devam ediyor.Bu kapsamda ikinci günde Muğla Valiliği ziyaret edildi. Aynı zamanda hemşehrimiz olan Sayın Orhan TAVLI’yı makamında ziyaret ettik.

Heyetimiz son derece içten karşılayan Sayın Valimize, ziyaretimiz hakkında bilgi vererek amaçlarımızı ve Muğla daki faaliyetlerimizi anlatarak Ünyeli lerin Selamlarını ilettik.


Borsa heyetimiz uzun bir vakit ayıran Sayın Valimiz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etmiş ve Muğla ile buradaki çalışmaları hakkında bilgiler paylaşmıştır. Deneyimlerini bizimle paylaşan ve yakın ilgi gösteren Sayın Valimiz Orhan TAVLI’ya, şükranlarımızı arz ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.


Sayın Valimiz, Borsa heyetimiz aracılığı tüm Ünyeli hemşehrilerimize iyi dileklerini ve Selamlarını iletmişlerdir”denildi.