TIBBIN YAPAMADIĞINI ABDİ HOCA YAPIYOR

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye’de Bioenerji-Metafizik tedavi yönetimi uygulayarak hastalara şifa olan Bioenerji Metafizik Uzmanı Abdi Demirel, uyguladığı tedavi yöntemi ile bütün Dünya’yı Ünye’ye getirmeyi başardı.

Bioenerji-Metafizik alanında aldığı eğitimler sonucunda 2014 yılından bu zamana kadar uyguladığı seanslar ile hastalara şifa olan Bioenerji Metafizik Uzmanı Abdi Demirel, bioenerji ve metafizik tedavilerindeki tüm merak edilenleri A52 TV-Çakır Medya’ya özel röportajında anlattı.

Bioenerji-Metafizik yöntemi kullanarak hastaların içindeki kötü enerjiyi alarak yerine iyi enerji gönderdiğini ve tedavisinin sadece bu olduğunu belirten Demirel, büyü, sihir gibi işlere karşı olduğunu ve bilmediğini sözlerine ekledi.

Gönderdiği iyi enerji ile Cin musallatı olan, üzerinde kötü enerji olan, psikolojik tedavi gören, tıp tedavisinden fayda göremeyen, ağrıları olan, yürüyemeyen gibi bir çok hastalık sahibi insanı tedavi ettiğini ifade eden Demirel, konu ile ilgili detaylı açıklamasında şu şekilde konuştu.

Bioenerji ve Metafizik Konusunda Çok İyi Eğitim Aldım

Cin musallatı olanlar, üzerinde kötü enerji olanlar, psikolojik tedavi görenlerin kötü enerjilerini alıp iyi enerji göndererek tedavi ettiğini belirten Bioenerji Metafizik Uzmanı Abdi Demirel, “Ben bioenerji metafizik uzmanıyım. Ben çakraları açma konusunda çok iyi bir eğitim aldım ve kendimi geliştirdim. Cin musallatı olanlar, üzerinde kötü enerji olanlar, psikolojik tedavi görenlerin kötü enerjilerini alıp iyi enerji gönderiyoruz. Ben bu işe 2014 yılında başladım, yanımda çalışan iki tane kadın çalışanım var. Bizim burada olmazsa olmaz kurallarımız var. Kadın hastalarımızı asla tek içeri almıyorum. Hastalarımıza önce tıp tedavisini öneriyorum, eğer oradan fayda bulamazlar ise ben yardımcı olmaya çalışıyorum. Biz bunun yanında memleketimize de faydalı olmaktayız. Dışarıdan gelen misafirlerimiz oluyor ve memleketimizde kalarak buraya para bırakıyor” dedi.

Bu İşe Başladığımdan Beri Mahkeme Ya da Kötü Bir Olay Yaşamadım

Bioenerji ile insanlara yardımcı olduğunu ve her ay vergisini düzenli olarak verdiğini ifade eden Abdi Demirel, “Ben muska yazmasını Kur’an okumasını bilmem. Ben burada bioenerji ile insanlara yardımcı oluyorum ve her ay vergimi de vermekteyim. Bazı insanlarda Allah vergisi yetenekler olur ve insan kendini keşfeder. Ben bu yeteneğimi kötüye kullanmıyorum. Bu işe başladığımdan bu yana hiçbir mahkeme ya da kötü bir olay yaşamadım” dedi.

Kötü Enerjiyi Alıp İyi Enerji ile Tedavi Sağlıyorum

İnsanlardaki kötü enerjiyi alarak tedavi sağladığını belirten Demirel, “Doktora gitmiş ve yarası iyileşmemiş bir insan geldiğinde yaptığım seans ile ikinci günde gelen kişinin yarası iyileşmeye başlıyor. Ayak şişlerine birebiriz. Mesela yürüyemeyen bir insanı ikinci günde yürütmeye başlıyorum. Buraya gelen kişilerin üzerindeki kötü enerjiyi alarak onları düzeltiyorum” diye konuştu.

Büyüye, Sihre, Muskaya Karşıyım

Büyü, sihir gibi şeyleri seanslarında hiçbir şekilde kullanmadığını söyleyen Demirel, “Ben büyüye, sihre, muskaya karşıyım. Biz bir hediye cevşen veriyoruz o da fotokopidir ve içinde ayetler vardır. Bizim bu gibi şeylerle işimiz yoktur. Ben burada seans yaparak tedavi sağlıyorum. İnsanın bileğinden de alnından da izin verirse ayağından da kötü enerjiyi çekebilirsin. Kötü enerji olduğu zaman insan bunalıma girer, birçok ağrısı olur. Bu kötü enerjiyi aldığımda ise insanlarda bir rahatlama meydana geliyor” diyerek sözlerine devam etti.

Vatanımıza ve Milletimize Faydalı Oluyoruz

Avrupa’nın çeşitli yerlerinden, Avusturya’dan, Amerika’dan, Almanya’dan hastaları olduğunu belirten Bioenerji Metafizik Uzmanı Abdi Demirel, “Biz hastalarımızdan hiçbir şey getirmelerini beklemiyoruz ve ilaç vermiyoruz. Öyle bir şey olsa bize idari ceza gelirdi. Ben doktor değilim ki ilaç vereyim. Benim alanım bioenerji metafiziktir. Avrupa’nın çeşitli yerlerinden, Avusturya’dan, Amerika’dan, Almanya’dan hastalarımız gelmektedir. Geçenlerde Almanya’dan bir hastamız kızı bayıldığı için bize geldi. Orada gitmediği doktor kalmamıştı. Ben 6 gün seans uyguladım ve kızı düzeldi. Biz %100 iyileşme garantisi vermiyoruz ancak çok faydalı oluyoruz. Avrupa’da bioenerji hastaneleri var. Avrupa’dan bana talep oldu ancak ben gitmedim. Ben burada fakirlerden, yetimlerden para almıyorum ve vatanımıza milletimize faydalı oluyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Şifa aramak için dünyanın ve yurdun dört köşesinden hastaların geldiği Abdi Demirel ile ilgili yaptığı tedaviyi ve şifa bulup bulmadığını hastalarına sorduk.

Görüştüğümüz hastaların tamamına yakını Abdi Demirel’in tedavisinden ve uygulamasından memnun kaldıklarını, hiçbir yerde bulamadıkları şifayı bulduklarını belirti.