TAVLI’DAN GAZETECİLER YEMEĞİNDE GÜNDEME DAMGA VURAN AÇIKLAMALAR

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle akşam yemeğimde Ünye’deki basın mensupları ile bir araya geldi.

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın ev sahipliğinin tam puan aldığı akşamda  gazeteciler ile tek tek ilgilenmesi gözlerden kaçmadı.

Gecede  Ünye Belediyesi’nin çalışmalarının anlatıldığı video sunum yapıldı.

Daha sonra da Ünye belediye başkanı belediyelerin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ev sahipliğini en iyi şekilde yapan Ünye belediye başkanı Hüseyin Tavlı gazetecilerin sorularını da cevapladı.

ÇAKIR, İL OLMA KONUSUNU SORDU

Tavlı’ya sorulan sorular arasında Ünye’nin il olma girişimi ile ilgili düşünceleri soruldu.

Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanı Cihan Çakır’ın sorusuna cevap veren Başlan Tavlı,   her konunun bir zamanı vardır. Vakitsiz öten horozun başını keserler misali, şu anda böyle bir  durumun söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Bu işle şuan için uğraşmak boşa vakit harcamaktır. Boşa vakit harcamak yerine, Ünye’nin özlemle beklediği  fakülte alanı ile ilgili inşaat çalışmalarına destek verilmelidir. Burası bir an önce bitirilip Ünye kazandırılmalı .Şuanki fakültenin de rektörlük tarafından güzel bir şekilde kullanacağına eminim. Olmayacak işlere amin demeyelim enerjimizi boşa harcamayalım’’ dedi.

ÜNYE ÇİMENTOYU ŞİKAYET ETTİ

Başkan Tavlı, Ünye çimento şehre bugüne kadar yeterli düzeyde destek oldu mu sorusuna ise; Ünye çimento bizlere destek olmadı diyemem yeterince olmuşmudur asla olmamıştır. Şuanda bulunduğumuz binadan bile baktığımızda karşımızda çirkin bir görüntü vardır. Çimento buranın ıslağı ile ilgili hiçbir çalışma yapmamıştır. Ünye’ye verdikleriyle aldıklarına bakarsanız tabii ki bu soruyu sorma da haklısınızdır. Ünye çimentonun gerekeni yapması gerekmektedir’’ ifadelerini kullandı.

BAŞKAN TAVLI KENDİNDEN NOT KIRDI

Melodi Fm imtiyaz sahibi Barış Pamukcu ise , ‘’yaklaşık 3 yıldır görev yapan Hüseyin Tavlı’ya siz kaç not verirdiniz sorusunu sordu.’’

Hüseyin Tavlı bu soruya ‘’elbette ki hiç kimse kendine kötü demez. Lakin biz de dört dörtlük olmasak da dört üçlük gibiyiz’’ dedi

 

Hüseyin Tavlı sahipliğindeki program hatıra fotoğrafı  ve gazetecilere verilen hediyelerin ardından son buldu.

 

A52TV VE ÇAKIR MEDYA ailesi olarak 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde bizleri en iyi şekilde ağırlayan sayın başkan ve ekibine teşekkür ederiz.