Yarışlara Yabancı Kulüplerde Katılacak….VİDEO HABER

Reklam
Reklamı Gizle

ARGAN”sosyal etkinlikler düzenliyoruz”

Adsız

Off Road Kulübü Başkanı Alper Argan, mücadele ettikleri yarışlarda Ünye’yi en iyi şekilde tanıtmaya çalıştıklarını sadece spor kulübü değil, birçok sosyal alanda etkinlikler düzenlediklerini belirterek, bu spor dalına gönül verenleri beklediklerini söyledi.

Ünye Off Road Spor Kulübü Başkanı Alper ARGAN,

Ünye Off Road spor kulübü olarak 2014 yılı Karadeniz Off road birliğinin oluşturmuş olduğu 5 ayaklı Off Road yarışlarında kulübümüz kendi klasmanın da ikinci olarak tamamladı.Gitmiş olduğumuz her yerde bölgemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık.Vezirköprü’den Rize’ye kadar birçok bölgede birincilikler kazandık.

Bilindiği gibi 2014 yılında Ünye’mizde mahalli statüsün de offroad yarışı düzenledik.Bu yıl içersinde bünyemizde yine aynı yerde daha büyük organizasyonla Ünye’lerin karşısına çıkacağız.İlk kuruluş aşamasındaki amacımız sorunların bir parçası dernek değil, çözümlerin bir parçası dernek olmaktı.Bu nedenle bölgemizin tanıtımında etkin rol almak için Türkiye’nin dört bir bölgelerindeki spor kulüplerini Ünye’mize taşıdık ve bölgemizin tanıtımına yardımcı olduk.

Bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz Off Road yarışlarında yurt dışından da off road kulüpleri getirmeyi düşünüyoruz.Bu arada Off Road kulübü olarak birçok sosyal amaçlı projelere destek olduk.

Yoğun kış muhalefeti nedeni ile yaban hayatını ve doğayı korumak için doğanın belli bölümlerine yiyecek bıraktık.Ayrica “Minik Ayaklar Üşümesin” projesi ne destek için, kırsal alanlardaki ulaşımı zor olduğu bölgelere 4X4 arazi araçlarımızda ulaşım desteği sağladık.

Kulübümüzün kuruluşuna destek olan hızlandıran her zaman yanımızda olan onursal başkanımız Ünye Kaymakamı Mustafa Demir’e göreve geldiği ilk günden beri maddi manevi destekleri üzerimizden esirgemeyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve biz Off Road spor sevenlere destek olan herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.