DERBİ ERTELENDİ

Reklam
Reklamı Gizle

derbi02

Bölgesel Amatör Lig 5. Grup 22. Hafta mücadelesinde 15 Mart 2015 Pazar günü oynanması gereken Ünyespor-Fatsa Belediyespor derbi müsabakası aynı günü Türkiye genelinde yapılacak olan YGS sınavı nedeniyle 17 Mart 2015 Salı gününe ertelendi.

 

Grupta iki takımın kaderini belirleyecek kritik müsabakanın tarihinde YGS nedeniyle değişiklik yapıldı. 15 Mart 2015 Pazar günü Türkiye genelinde yapılacak olan YGS sınavı nedeniyle Bal Ligi 22. Hafta karşılaşmasında Ünye Şehir Stadı’nda çok önemli randevuya çıkacak olan Ünyespor’un düşmeme mücadelesinde rakibi Fatsa Belediyespor ile oynayacağı karşılaşma 17 Mart 2015 Salı gününe ertelendi. YGS nedeniyle ertelenen Ünyespor-Fatsa Belediyespor Bal Ligi 5. Grup 22. hafta mücadelesi 17 Mart 2015 Salı günü saat 13.30’da Ünye Şehir Stadı’nda oynanacak.

Kadrosunun yarıya yakını lise öğrencilerinden kurulu olan Ünyespor’da YGS’ye girecek futbolcular bulunuyor. Alınan karar göre YGS sınavına girecek futbolcular sınav öncesi bir olumsuzluktan etkilenmemiş olacaklar.

Ünyespor, Fatsa mesaisine bugün başlayacak!

YGS sınavı nedeniyle ertelenen Ünyespor-Fatsa Belediyespor müsabakası öncesinde Ünyesporlu futbolcular Pazartesi ve Salı gününü dinlenerek geçirdiler. Yeşil-beyazlılar bugün Ünye Şehir Stadı’nda yapacakları yenileme antrenmanı ile Fatsa Belediyespor müsabakasının hazırlıklarına başlayacaklar. Ünyespor’un Ünye Şehir Stadı’nda yapacağı ilk çalışması saat 14.30’da başlayacak.

SPOR AKSİYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.