SMMM ODASI BAŞKANI BAHADIR BAŞ’IN10 KASIM MESAJI

Reklam
Reklamı Gizle

BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü SAYGIYLA, ÖZLEMLE VE MİNNETLE ANIYORUZ…

Aramızdan ayrılışının 83.üncü yıldönümünde ülkemizin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk, dün olduğu gibi bugün de ilkeleriyle ve yaptıklarıyla, bizler için aydınlığa, çağdaşlığa, özgürlüğe açılan bir kapıdır.

O günün şartlarında ekonomik, sosyal ve siyasal alanda cesaret dahi edilemeyen dönüşümler gerçekleştirerek bizlere Cumhuriyeti armağan eden Atatürk’e olan minnet borcumuzu, hedeflerinden sapmayarak, hatıralarını koruyarak ve gelecek nesiller için daha çok çalışarak ödeyeceğiz.

Sadece bizim değil, tüm dünyanın bilgisine, hoşgörüsüne, cesaretine saygı duyduğu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83.üncü yılında minnet ve şükranla bir kez daha anıyorum.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ANMA PANELİMİZE DAVETLİSİNİZ.

10 Kasım’da Atatürk’ü Anma Etkinliği Kapsamında; Önceki Dönem Baro Başkanı Sayın Kenan Çebi’nin Moderatörlüğünde, Prof.Dr İlhan Ekinci ve Hikmet Pala’nın Katılımı İle Düzenleyeceğimiz “TÜRK MODERNLEŞMESİ VE CUMHURİYETİN EKONOMİ POLİTİKALARI” Konulu Panelimiz 10 Kasım Çarşamba Günü Saat 14.00’da Konuyla İlgili Herkesi Ordu Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonuna Bekliyoruz.

SMMM Bahadır BAŞ

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı