Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

‘SİZ BİR VEKİLSİNİZ, POLİSİMİZE SAYGILI OLMALISINIZ’

‘SİZ BİR VEKİLSİNİZ, POLİSİMİZE SAYGILI OLMALISINIZ’
24 Ağustos 2021 - 1:59

AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın, Mersin’in Erdemli ilçesinde aracını çeviren trafik polisine hakaret ettiği anın görüntüsü ortaya çıkmasının ardından kamuoyundan tepkiler yükseldi.Tepki verenler arasında Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun ‘da yer aldı.

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun yaptığı açıklamada;

“Bir milletvekili trafik polislerine hiç ağıza alınmayacak ifadelerle hakaretlerde bulundu. Hiç hoş bir durum değil. Siz bir vekilsiniz bizim polisimize karşı daha saygılı olmanız gerektiğine inanıyorum. O kardeşimiz görevini yapıyor. Hiç kimse benim polisime hakaret edemez. Böyle bir hakkı yok. Çünkü sizi o makama getiren o kardeşlerimizin oylarıdır.

Ben bu vesile ile görevden açığa alınan bu arkadaşlarımızında inşallah tekrar göreve dönmesini bekliyorum. Artık devletçilik iktidarcılık böyle olmamalı. Bu işler bu kadar ucuz değil. Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan ile siyasi partimiz iktidara geldiğinde bizim ne kadar dürüst ve adaletli bir sistemle çalışacağımızı hep beraber göreceksiniz.
Cuma günü A52 TV ekranlarında yayınlanacak olan Gündem Arena programında konuk olacağım. Orada ilk defa duyacağınız çok önemli açıklamalarda bulunacağım. Ünye kimsenin babasının malı değil.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-