Şen’e Başkanlık Unvanı

Reklam
Reklamı Gizle

Türk Dünyası Mühendisler Ve Mimarlar Birliği tarafından 21 Ekim 2021 Tarihinde Gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısında Kentsel Dönüşüm Uzmanı Mimar Nihat Şen’e “Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Kentsel Dönüşüm Komisyon Başkanlığı” unvanı verildi.
Türk Dünyası Mühendisler Ve Mimarlar Birliği tarafından yapılan yönetim kurulu toplantısında mimari bilgi ve kentsel düşünceleri nedeniyle Mimar Nihat Şen’e “Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Kentsel Dönüşüm Komisyon Başkanlığı” unvanı verildi.
Yönetim kurulu toplantısı sonrası yapılan açıklamada,” Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Kaşgar’dan Endülüs’e Kadar Uzanan Türk-İslam Kültür Coğrafyasında; Mühendislik ve Mimarlık Camiası ile Birlikte Köklü Geçmişimizden Aldığımız Yüksek Değerlerle Geleceğimizi Muasır Medeniyetler Seviyesinin Üzerine Taşıyacak Hizmetleri Kendisine Şiar Edinmiştir. Birliğimizin 21 Ekim 2021 Tarihinde Gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu Toplantısında Zat-i Alilerinize “Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Kentsel Dönüşüm Komisyon Başkanlığı” Unvanı Tevcih Edilmiştir. Birlikte Çalışmalarımızla Elde Edeceğimiz Başarılar. Gelecek Zaman İçinde Camiamız Tarafından Takdir ve Saygıyla Anılacaktır” ifadelerine yer verildi.