SEMİZ “MİLLETİN İSTEMEDİĞİ HİÇBİR ŞEYİ YAPMAYACAĞIZ”

Reklam
Reklamı Gizle

BAŞKAN SEMİZ; “MİLLETİMİZE KARŞI HİÇBİR GİRİŞİM VE FAALİYETİN İÇİNDE OLMADIK, OLMAYACAĞIZ”

“GÖKSU YALNIZ MİLLETİN MALIDIR”

Birkaç gündür Çaybaşı ilçesinin gündeminde bulunan ve özellikle Göksu mahallesi sakinlerini yakından ilgilendiren, millete rağmen başlayan yanlış proje avlak sahası projesi sorununu görüşmek üzere Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz ve Ak Parti İlçe Başkanı Adem Genç Göksu mahalle sakinleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.

TÜM RİSKLERİ GÖZE ALARAK, KUCAKLAYICI BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA İLERLİYORUZ

2015 yılında imzaları atılmış, bölge halkı için mağduriyet yaşatacak avlak sahası projesinin eksileri ve artılarının masaya yatırıldığı toplantı sonrası Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz;

“Asla Milletimize Karşı Bir Hareketin İçerisinde Bulunmadık Bundan Sonrada Bulunmayız. Bu Proje 2015 Yılında İmzalanmıştır. Bunları Kıymetli Vatandaşlarımıza Belgeleriyle Sunduk.

Ak Parti İlçe Başkanımız Adem Genç, Ak Parti Belediye Meclis Üyemiz Sami Midilli Ve Göksu Mahalle Muhtarımız İsa Atar İle Birlikte Göksu Mahalle Sakinleriyle Buluştuk.

Göreve Geldiğimiz Günden İtibaren Söylediğimiz Tek Şey Milletimizi Kucaklayacağız, Birlikte Hareket Edeceğiz, Bir Olacağız.

10 – 15 Yıl İleriyi Göremeyenlerin, Planlayamayanların Hatalarını Bu Millet Çekemez.

Nasıl Kazankaya Şelalasini ve gökçegelin Şelalesini patlatmak isteyenlere karşı dimdik durduysak, bugün de göksu mahallemizin yaylalarına sahip çıkıyoruz.

Göksu Mahallesi Bizim İçin Bir Değerdir. Sadece Göksu Mahallesi Değil Tüm Çaybaşılıların Hakkını Savunmak, Korumak Ve Çaybaşımızı Refaha Ulaştırmak İçin Tüm Riskleri Göğüsleyerek Çalışmalarımızı Özveriyle Yürütüyoruz.

Göksu Mahallemizde Yaylalarımıza Yapılması Düşünülen Avlak Sahası Projesi Milletimizin Vicdanında Onay Almamıştır. Milletimizin Onay Vermediği Hiçbir Girişime Bizlerde İmza Atmayacağız.

Bu Bağlamda İnşallah Önümüzdeki İlk Belediye Meclisimiz Olan Mayıs Ayı Meclisinde, Avlak Sahası Projesinin İptali Ve Bu Alanların Vatandaşlarımızın Kullanımına Bırakılması Hususunu Gündeme Alarak, Belediye Meclisimizin Onayı İle Bu Konuyu Göksu Mahallemiz Ve Çaybaşımızın Gündeminden Tamamen Kaldıracağız.

Bu Kararı Alırken Belediyemize Ek Bir Külfiyet Getireceğini Biliyoruz. Ama Şunu Da İyi Biliyoruz Ki Hiçbir Değer Milletimizin Teveccühünden Daha Üstün Değildir. 

Tüm Göksuluları Ve Tüm Çaybaşılıları En Kalbi Dugularımla Selamlıyor, Milletimizin Faydasına Olacak Yeni Projelerde Buluşmak Üzere Sizleri Allah’a Emanet Ediyorum.” Dedi.